11-річна киянка, граючи в шашки, зібрала вже 84 тисячі гривень для допомоги ЗСУ

Чемпіонка світу з шашок Валерія Єжова під час волонтерського турніру, 19 серпня 2022 р. Фото: Анна-Вікторія Хорошун / Суспільне

11-річна чемпіонка світу з шашок Валерія Єжова зібрала вже 84 тисячі гривень, граючи з усіма охочими в шашки. Про це повідомляє кореспондентка Суспільного.

"Я хотіла якось допомогти нашій армії і спитала в мами, що ж я такого можу зробити? Мама спитала, а що я вмію найкраще? Я сказала, що грати в шашки. Ось так ця ідея реалізувалась", – розповідає Валерія.

Місяць тому дівчинка передала у фонд Сергія Притули 21 тисячу гривень. Гроші на допомогу ЗСУ вона зібрала, граючи в шашки на вулиці. Мама Валерії спершу хвилювалася, що перехожі не підтримають ініціативу і збиралась сама зіграти з нею, аби підтримати доньку.

Чемпіонка світу з шашок Валерія Єжова під час волонтерського турніру, 19 серпня 2022 р. Фото: Анна-Вікторія Хорошун / Суспільне

Проте сьогодні, 19 серпня, у столиці пройшов волонтерський турнір, де з чемпіонкою могли позмагатися усі охочі. Але за програш потрібно зробити благодійний внесок для ЗСУ.

Валерія грає з дорослими та дітьми зо два десятки партій. 7-річний Микола вирішив спробувати переграти дівчину.

"Я хочу подивитись, як я вмію грати і допомогти ЗСУ", – розповідає Микола.

Волонтерський турнір з шашок, 19 серпня 2022 р. Фото: Анна-Вікторія Хорошун / Суспільне

Інший учасник благодійного турніру Владислав не грав у шашки 12 років. Каже, гра пройшла досить напружено, але цікаво.

Валерія чемпіонка світу з шашок серед наймолодших. Жодної волонтерської гри поки не програла. Шість партій закінчилися внічию. Вона вже зібрала 84 тисячі гривень, проте її ціль – 100 тисяч. Недостатню суму планує дозбирати до початку навчального року у вересні.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua