11 родин із Київщини, чиє житло зруйнувала Росія, отримали ключі від нових квартир

Квіти, сертифікати на житло і ключі від квартир для власників житла на Київщині, зруйнованого військами РФ. Фото: КОВА

11 родин із Київщини, які втратили житло внаслідок російської агресії, отримали нові квартири. Новосілля справлятимуть багатодітні сім'ї, родини з дітьми і вагітними жінками, а також ті, де чоловіки служать у ЗСУ. Житло для них придбали за кошти обласного бюджету в межах програми "Нова оселя".

Про це повідомив начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко, який вручав ключі від нових помешкань.

Квартири придбали в Броварах, Борисполі, Фастові та Макарові. За словами Руслана Кравченка, дані щодо родин, які потребують житло, передавали територіальні громади. Пакети необхідних документів опрацьовували також у громадах.

Нові квартири мають від однієї до чотирьох кімнат. Вартість одного квадратного метра з ремонтом – 30 тис. грн. Загальна вартість житла — майже 22,5 млн грн.

"Цього року плануємо придбати ще 14-16 квартир", — зазначив очільник Київської ОВА.

Що відомо про забезпечення житлом родин із Київщини

У січні 2023 року на Київщині 31 родина з тих, які втратили житло через російську військову агресію, отримали ключі від квартир. Їх придбали за програмою "Нова оселя" за кошти з обласного бюджету.

У вересні минулого року у місті Буча Київської області 52 родини військових стали власниками нових квартир.

Перші п’ять сімей із с. Дмитрівка Бучанського району отримали документи та ключі від будинків, що були зведені замість зруйнованих окупантами.

За обласною програмою забезпечення житлом тих, хто втратив оселю через російську військову агресію, 10 приватних будинків зведуть для мешканців Макарівської громади. В Ірпені придбають 14 квартир та зведуть 15 будинків, повідомив мер Ірпеня Олександр Маркушин.

У Борисполі ключі і документи від 19 соціальних квартир для тимчасового проживання отримали сім’ї, які втратили житло внаслідок повномасштабного вторгнення Росії.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua