12 тисяч абітурієнтів подали заяви до вишів Київщині. Скільки студентів зарахували

Абітурієнти. Фото: УНІАН

За вступну кампанію 2022 року понад 12 тисяч абітурієнтів подали заяви до закладів вищої освіти Київської області. Про це розповіли у КОВА.

"Наразі до Університету Григорія Сковороди в Переяславі абітурієнти подали 4706 заяв, до Білоцерківського національного аграрного університету – 4417, до Державного податкового університету – 4280, до Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради "Академія мистецтв імені Павла Чубинського" – 203, до Київського кооперативного інституту бізнесу і права – 406 заяв", – зазначено в повідомленні.

До цих вишів вже зарахували близько 5 тисяч бакалаврів та понад 4 тисячі магістрів. Усього в області 6 закладів вищої освіти: 3 державної форми власності, 1 комунальної та 2 приватні.

Що відомо

  • У зв'язку із війною РФ проти України змінився алгоритм вступної кампанії. Школярі в комп'ютерному форматі писали національне мультипредметне тестування (НМТ), що складається з блоків з української мови, математики та історії України.
  • 439 випускників Київської області склали національний мультипредметний тест на 200 балів. 92 випускники отримали результат 200 балів за два предмети, а 325 учнів – з найвищою оцінкою за один предмет.
  • У МОН розповіли, що зарахувати на контракт до вишу можуть не пізніше 30 вересня. А вступна кампанія 2022 року для абітурієнтів із тимчасово окупованих територій та особливо небезпечних територій України триває до 29 вересня.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua