13 січня на дороги Києва виїдуть трамваї №1 та №3 — Кличко

Фото: Павло Гарєєв/Суспільне Миколаїв

Вже завтра, 13 січня, на дороги Києва на двох маршрутах курсуватимуть трамваї. Це стало можливим завдяки спільній роботі енергетиків та транспортників столиці.

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.

На маршрут №1 "вул. Старовокзальна — Михайлівська Борщагівка" виїде 10 трамваїв, а на № 3 "вул. Старовокзальна — вул. Сім‘ї Сосніних" — чотири.

Орієнтовні інтервали руху будуть 8 та 15 хвилин відповідно.

Автобусні маршрути №1Т і №3Т, які працювали, поки не ходили трамваї, припинять рух.

Що відомо про зміни руху електротранспорту Києва

20 жовтня по всій території України через пошкодження енергетичної інфраструктури внаслідок російських обстрілів запровадили обмеження на користування електроенергією. Як повідомив мер столиці Віталій Кличко, у четвер, 20 жовтня, з метою економії електроенергії в Києві на 21 із 38 тролейбусних маршрутів вийдуть автобуси.

У понеділок, 31 жовтня, у Києві на деяких тролейбусних і трамвайних маршрутах знову курсували автобуси. Це було пов'язано зі знеструмленням у місті після атаки росіян на енергооб'єкти.

Після російських атак на енергетичну інфраструктуру 16 грудня у Києві того дня не їздили поїзди метро. 17 грудня додатково запустили автобуси, які дублювали трамвайні маршрути і схеми маршрутів метро.

У разі надзвичайної ситуації через тривалу відсутність електроенергії у Києві працюватимуть об'єкти критичної інфраструктури, заклади охорони здоров'я і соціальної сфери. Метро не працюватиме, замість поїздів метро їздитимуть автобуси. Про це розповів заступник Київського міського голоси Володимир Бондаренко.

23 грудня У Києві через дефіцит електроенергії робота наземного електротранспорту столиці — трамваїв та тролейбусів була припинена. На маршрутах наземного електротранспорту курсували автобуси.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua