16-річна киянка змінила «по батькові» на «по матері»

16-річна киянка змінила "по батькові" на "по матері" -

16-річна киянка змінила "по батькові" на "по матері" — фото: facebook.com/mini.vred

Дівчина з Києва змінила собі ПІБ. Тепер вона — Литвиненко Станіслава Лесіївна. Мабуть, в Україні це перша жінка з жіночим «по батькові».

Як повідомила мама дівчини, засновниця проєкту «Всеосвіта», Леся Литвиненко, саме вона стала прикладом для своєї доньки.  На її світогляд вплинули біблійні дискусії та незалежність мами.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Станіслава взяла прізвище батька, який її виховав, ім’я – яким її хотіла при народженні назвати мама, а от замість імені батька в графі «по батькові», у неї ім’я мами.

Леся Литвиненко пояснила, що Стася – справжня феміністка, і вибір матроніму – не лише знак поваги до неї, але й, певною мірою, прояв боротьби за права жінок.

Пані Леся вважає, є багато чоловіків, які здатні запліднити, багато жінок, які здатні народити, проте не всі вони здатні виховати дорослу відповідальну людину. Жінка виношує дитину 9 місяців — це період болю, токсикозу, змін у зовнішності. Жінка буквально помирає при пологах. Здебільшого обов’язок виховання дитини падає на жіночі плечі у патріархальному суспільстві, тому так важливо проявляти свою повагу до матері.

Нагадаємо, у Києві дівчину звільнили з роботи через ВІЛ-позитивний статус.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua