16 вересня на Київщині лунатимуть вибухи через планові роботи на родовищах

Ілюстративне фото

На родовищах гранітів у Білоцерківському районі проводитимуть планові роботи. Жителі прилеглих територій можуть чути вибухи. Про це повідомляє Київська обласна військова адміністрація.

"16 вересня, з 09:00 до 16:00 на Ольшаницькому родовищі гранітів Білоцерківського району заплановано проведення вибухових робіт",— йдеться у повідомленні.

В адміністрації закликають зберігати спокій та довіряти тільки офіційним джерелам інформації. А також не нехтувати сигналами повітряної тривоги і дотримуватися правил безпеки.

Що відомо

  • 15 вересня на Вишгородщині проводилися планові навчання саперів. У рамках заходів – відпрацювання навичок вилучення та ліквідації вибухонебезпечних предметів
  • 13 вересня на території Макарівської, Бородянської громад Бучанського району та Димерської громади Вишгородського району знищували вибухонебезпечні предмети
  • 9 вересня, на території Димерської громади Вишгородського району проводилися роботи з утилізації ворожих мін та боєприпасів.
  • 7 вересня у Вишгородському районі Київської області проводилися навчання саперів.
  • 6 вересня в Ольшаницькому родовищі гранітів, що в Рокитнянській селищній територіальній громаді Київщини, проводилися вибухові роботи.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua