42 кілометри деокупованими місцями. На Броварщині відбудеться благодійний марафон

марафонці Олег Іваненко (людина на візку) та Василь Закревський (незрячий). Vasyl Zakrevsky / Facebook

21 серпня двоє броварчан-паралімпійців бігтимуть благодійний марафон "Забіг відновлення 2022". Маршрут завдовжки 42 кілометри пролягатиме деокупованими населеними пунктами Броварського району. Зібрані під час забігу кошти підуть на відбудову району і допомогу постраждалим від війни.

Про це повідомляє один із учасників забігу Василь Закревський на сторінці у Facebook.

"Заплановано пробіг по деокупованим місцям Броварсьского р-ну, від с. Бервиця до с.Скибин. Забіг є благодійним. Здійснюється марафонцями Олегом Іваненко (людина на візку) та Василем Закревський (незрячий)",— йдеться у повідомленні.

Всі зібрані кошти будуть перераховані на рахунок сільської громади Броварської міської Ради для відбудови та допомоги постраждалим від російської окупації .

Старт запланований о 9:00, фініш — о 15:00.

Що відомо

  • В Ірпені діти організовують "блок-пости", щоб зібрати гроші для українських бійців.
  • У Бучі троє хлопців організували автомийку, щоб зібрати кошти на потреби Збройних сил України. Кошти перераховують через застосунок "Дію".
  • Киянка Валерія Єжова зібрала 21 тисячу гривень для допомоги Збройним силам України, граючи з перехожими в шашки на вулиці. Усі виграні кошти Валерія передала до Благодійного фонду Сергія Притули. 19 серпня, за її участі у приміщенні Vcentri HUB Оболонського району о 15.00 відбудеться волонтерський турнір із шашок.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua