5 центрів реабілітації дітей Київщини продовжують працювати закордоном

Фото: КОВА

У Київській області 5 центрів соціально-психологічної реабілітації дітей тимчасово евакуювали закордон ще на початку російського вторгнення. Нині там проходить реабілітацію 191 дитина. Про це розповіли у КОВА.

Там зазначили, що 4 центри перемістили до Німеччини: з села Копилів – 55 дітей, "Отчий Дім" – 39 дітей, "Переяслав" – 35 дітей, "Оберіг" – 34 дитини. До Румунії виїхав центр "Сезенків", в якому перебувають 28 дітей.

Фото: КОВА

"Діти там знаходяться у супроводі працівників закладів, забезпечені повноцінним харчуванням, необхідним одягом, засобами гігієни. Вихованці отримують усю необхідну медичну, психологічну та соціально-правову допомогу", – зазначено в повідомленні.

Також вони навчаються за державною програмою онлайн та відвідують школи за місцем перебування. Разом з вихователями їздять на екскурсії та ходять у туристичні походи. Для вирішення потреб дітей залучають місцеві соціальні установи та волонтерів.

Що відомо

  • Станом на ранок 19 вересня більше ніж 1149 дітей постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії Російської Федерації. За офіційною інформацією ювенальних прокурорів, 390 дітей загинули та щонайменше 759 отримали поранення різного ступеню тяжкості.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua