5 простих кроків до підбору ідеальної кухні

Сьогодні на ринку кухонних меблів представлена маса пропозицій від багатьох виробників і в різному ціновому діапазоні. Представники інтернет-магазину меблів koronamebel.kiev.ua, склали список корисних рекомендацій для охочих зробити вигідну покупку.

Ці 5 етапів допоможуть не помилитися під час вибору кухні і бути задоволеними протягом довгих років.

1. Правильна підготовка проекту

Перше, з чого варто почати, це з вимірювання розмірів приміщення. Найкраще взяти рулетку й уважно провести заміри. Основна помилка покупців полягає в тому, що вони часто спираються на дані з технічного паспорта або плану будинку. Заявлене часто відрізняється від реального, тож рекомендуємо обов’язково взяти аркуш паперу в клітинку і нанести вірні значення.

2. Єдиний стиль у дизайні

На етапі підбору варто точно визначитися з дизайном кухонного приміщення, і відштовхуючись від нього підбирати кухонні меблі. Вибір між модерном і класикою часом найскладніший, але потім буде легше зупинитися на певній колекції та колірному рішенні. Також ми рекомендуємо не припускатися помилки поєднання цих напрямків. Вам варто вибрати один із них, бо по-іншому дизайн Вашої кухні матиме безглуздий вигляд.

Матеріал, колір і фактура мають добре поєднуватися із загальною стилістикою:

  • шпалер, 
  • плитки, 
  • штор. 

Кухні в класичному стилі зазвичай виробляються з масиву дерева або МДФ, вибір прямо пропорційно впливає на ціну, хоча за зовнішнім виглядом можуть зовсім не відрізнятися. Зверніть увагу також на колір і форму фурнітури, а також скло фасадів. У підсумку всі елементи мають добре поєднуватися між собою.

3. Надійний виробник — гарантія якості

Виробництвом кухонних меблів займаються в Україні та за кордоном. Є можливість купити кухню масового виробництва або замовити за індивідуальним проектом. Найчастіше великі виробники не займаються індивідуальними проєктами, а якість у майстернях залишає бажати кращого, тож надійніше довіриться великим гравцям ринку. Висока якість виробів від великих компаній досягається за рахунок перевірених постачальників сировини, сучасного обладнання та професіоналізму дизайнерів і конструкторів.

4. Перевірений магазин для замовлення кухонних меблів

Основне під час купівлі — це вибір якісного товару за адекватною ціною. Важливо коли магазин має хорошу репутацію та відгуки, це говорить про його надійність. Але не варто забувати про ціну, добре якщо він є офіційним дилером виробника, а не перекупником. Важливим моментом при виборі кухонних меблів є зручність. На сайті Ви зможете вибрати безліч варіантів прямо з дому. А в хорошому інтернет-магазині Вас проконсультують і нададуть послуги доставки та збирання.

5. Професійна доставка і збірка

Одним із важливих етапів у виборі кухні є її складання. Адже грамотно сконструйована кухня, над якою працювали інженери, буде легкою в складанні і не виникне жодних неприємних сюрпризів під час її монтажу. Звертайте увагу на інструкцію, можливо складність описів і кількість складових деталей відлякає Вас. У такому разі, простіше звернутися до професійних установників, і не переживати за результат.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua