6 видів техніки, яку не можна включати в подовжувач: одиниці знають це

Розбираємося, що можна підключати в подовжувач, а що — ні.

Подовжувач може стати причиною пожежі у вашому будинку / фото pixabay.com

Подовжувачі є в кожному будинку і часто навіть у великій кількості. Однак не всі знають, яку побутову техніку до них можна підключати.

Яку техніку не можна включати в подовжувач

Спочатку давайте розберемося, яке навантаження може витримати подовжувач. Вони діляться на малопотужні (до 1 000 Вт), середньопотужні (до 2 200 Вт) і потужні — (від 2 200 Вт). Уточнювати інформацію варто у виробника. Однак є побутова техніка, яку не можна підключати до подовжувача, незалежно від його потужності. Серед них:

  • холодильники (споживають занадто багато електроенергії);
  • пральні машини та сушарки;
  • мікрохвильова піч;
  • кавоварка;
  • тостер;
  • обігрівач.

Напередодні холодів багатьох цікавить, чи можна включати обігрівач через подовжувач? Однак такі потужні прилади рекомендують завжди підключати до стаціонарної розетки, тому що вони можуть привести до перевантаження подовжувача. Якщо у нього немає автоматичного відключення, то він може перегрітися.

Відео дня

Категоричність стосується і того, чи можна включати подовжувач в подовжувач. Досвідчені електрики попереджають, що це підвищує ризик пожежі.

Водночас не варто навіть сумніватися в тому, чи можна включати комп’ютер в подовжувач. Варто використовувати пристрої з мережевим фільтром і автоматичним відключенням, щоб зберегти дорогу техніку.

Можливо вас здивує, але відповідь на питання, чи можна підключати телевізор через подовжувач, буде негативною. Його потрібно живити виключно від розетки, оскільки у телевізора вилка із заземленням і подовжувач не буде досить безпечним варіантом.

Раніше ми розповідали, як зробити так, щоб було менше платити за електрику.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua