7 листопада у Києві будуть застосовувати аварійні відключення світла

7 листопада у Києві будуть застосовувати аварійні відключення світла.

7 листопада у Києві будуть застосовувати аварійні відключення світла. Фото: PRO-kyiv.in.ua

Енергосистему Києва все ще продовжують стабілізувати. У понеділок, 7 листопада, «Укренерого» може застосувати заходи, які необхідні, щоб уникнути дефіциту електрики та не допустити перенавантаження високовольтної інфраструктури. У цей день в енергомережі Києва буде дефіцит, який на 32% більший, ніж закладений у графіки.

Ідеться про екстрені аварійні відключення електроенергії в будинках. За словами директора компанії YASNO Сергія Коваленка, це буде форс-мажорна ситуація.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Графіки відключення світла, на які вже довгий час орієнтуються кияни, у понеділок не працюватимуть. Обмеження можуть застосувати із самого ранку, тому громадян просять підготуватися до цього. 

— Звісно, розумію, що складно щось планувати, коли ситуація постійно змінюється. Але треба вводити екстрені відключення, щоб не зашкодити мережам ще більше, — пише Сергій Коваленко. 

Про екстрені відключення світла повідомили і в Київській міській державній адміністрації. Там заявили, що електроенергії в Києві не буде із 07:00.

Читайте також:

У Міненерго розповіли, чи зміняться тарифи на електрику в Україні

Як школярам навчатися без світла та інтернету: список корисних ресурсів

Нагадаємо, раніше PRO-kyiv.in.ua розповідав, у чому полягає різниця між екстреними, стабілізаційними та локальними відключеннями електроенергії. Графіки працюють тільки при стабілізаційних відключеннях, а от інші обмеження передбачити неможливо.

Також ми писали, чому мешканці деяких новобудов Києва не можуть знайти свою адресу у графіках стабілізаційних відключень світла. Відомо, що у цьому винні забудовники, які не під’єднали будинок до постійної системи живлення.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua