7 мальовничих доріг для подорожей Європою

Полюбляєте захоплюючі пригоди, нові відкриття і красиві місця? Європа прекрасна не тільки визначними пам’ятками, цікавими стравами і багатогранною культурою, навіть дороги можуть викликати захват у автолюбителя та його супутників. Для початку мандрів потрібно підготувати машину, міжнародний паспорт, оформити зелену карту онлайн, а з незвичайними дорогами ми вас познайомимо.

Італія

Перше, що спадає на думку при згадці про незабутню подорож – узбережжя Амальфі. З одного боку безмежне море, з іншого – величні скелі, а попереду сонце і вітер свободи. На шляху вам доведеться проїхати десятки тунелів, мостів, казкове кольорове однойменне село. Не дарма цей регіон під охороною ЮНЕСКО.

Франція

Особливу увагу привертає дорога Комб Лаваль. Раніше вона була основним із торговельних шляхів країни, зараз – цілий атракціон для подорожуючих автолюбителів. Дорожній шлях прямо врізаний у скелі, оточений урвищами він буквально робить виклик кожному, хто проїжджає. Дорога є достатньо небезпечною не тільки для аматорів, а й упевнених водіїв, тому краще заздалегідь оформити страхування від Green Travel, щоб запобігти негативу в будь-якій ситуації.

Німеччина

Хочете проїжджати повз чудові замки і середньовічні будови? Для вас створена дорога, що перетинає південну частину Німеччини, називається вона Романтіш-штрассе. Проїжджаючи чарівну місцевість, ви у результаті потрапляєте до підніжжя Альп.

Хорватія

Прибережне шосе захоплює дух красою. Проходить воно прямо біля берегової лінії з різними звивистими місцями, різкими поворотами і обривами. Для отримання яскравих вражень достатньо проїхати лише одну ділянку, але більш витривалі захочуть доїхати до Чорногорії. Вважається однією з небезпечних доріг, тому малодосвідченому водієві буде складно, особливо на тлі місцевих лихачів. Тут вже точно потрібно подбати про наявність страховки і якщо її термін закінчився, оформити зелену карту онлайн.

Норвегія

Звісно, всі знають, що країна славиться неймовірною природою, але й дороги цьому статусу не поступаються. Атлантік Роуд хоч і протяжністю всього в 10 км вважається найкрасивішою та незабутньою дорогою в світі. На автолюбителя чекають різкі спуски і підйоми, повороти, чудові пейзажі, 8 вузьких мостів.

Австрія

В Австрії наймальовничішою дорогою вважається Гроссглокнер – унікальна місцевість, приголомшлива природа, Альпи і безліч стежок. Взимку, звичайно, не вийде на ній покататися, а ось починаючи з квітня тут варто побувати.

Ісландія

Неповторне Шосе № 1 подарує вам неймовірні відчуття від споглядання лагун, льодовиків, незайманої природи, різних джерел і лавових полів.

Підсумок

Європу можна сміливо назвати колискою культур, пейзажів і дивовижних пам’яток, тут навіть перебуваючи на дорозі є чим захопитись. Тож не зволікайте, у найближчу відпуску відвідайте найцікавіші автомобільні шляхи!

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua