9 шкіл на Київщині отримали обладнання за програмою реформи шкільного харчування

Фото: Олексій Кулеба/Telegram

У рамках реформи шкільного харчування у 9 закладів освіти Київській області доставили сучасне обладнання. Його отримали школи, які були розграбовані російськими військовими під час тимчасової окупації регіону. Про це повідомив голова Київської обласної державної адміністрації Олексій Кулеба.

На шкільних кухнях тепер встановлені кулінарні системи, пароконвекційні печі, лінії роздачі, холодильники, морозильні камери та багато іншого корисного устаткування.

Частина кухонної техніки, призначеної для шкіл Київщини. Фото: Олексій Кулеба/Telegram

Техніку отримали школи, що були розграбовані та пошкоджені російськими військовими під час окупації області. Зокрема, ліцеї у Великодимерській, Ірпінській, Дмитрівській, Макарівській, Іванківській і Димерській громадах, — зазначив Кулеба.

На новому устаткуванні шкільні кухарі працюватимуть вже з наступного навчального семестру.

Автор: Юрій Свиридюк.

Що відомо про освіту під час війни на Київщині

Станом на початок грудня на Київщині відновили 89 закладів загальної середньої освіти та 45 закладів дошкільної освіти. Ще у 33-ох освітніх установах роботи тривають.

Раніше голова Київської ОВА Олексій Кулеба повідомляв, що на Київщині внаслідок бойових дій були пошкоджені понад 200 закладів освіти та 112 культурних установ. 11 шкіл – повністю зруйновані, 52 – потребують капітального ремонту, 146 – підлягають поточному ремонту. На відновлення понівеченої інфраструктури в Київській області у квітні цього року з резервного фонду держбюджету виділили 400 мільйонів гривень.

У Білогородській громаді Київської області всі школи і дитячі садки обладнані сховищами та забезпечені генераторами. Про це повідомляє голова КОВА Олексій Кулеба.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua