Актуальні 1вин акції букмекерської контори

Букмекерська контора 1вин вважається однією з тих небагатьох компаній, які можуть запропонувати своїм клієнтам багату колекцію бонусів та акцій. Такий підхід до своєї роботи позитивно вплинув на стрімке зростання клієнтської аудиторії. Скористатися щедрими пропозиціями можуть усі користувачі ігрової платформи, незалежно від їх навичок та часу знаходження на ній.

Здебільшого букмекер дотримується такого принципу роздачі подарунків: кожен клієнт може розраховувати на преференції. Для їх отримання гість букмекера має відповідати встановленим критеріям та виконати певні дії.

Заохочення за реєстрацію на сайті 1win

Усім користувачам, які хочуть заробляти реальні гроші, роблячи ставки на спортивні заходи або беручи участь у різних онлайн іграх, мають стати офіційним клієнтом БК. Для цього потрібно зареєструвати власний профіль на сайті. Як заохочувальний подарунок вони отримують вітальний бонус від адміністрації.

Умови отримання

Розмір грошової нагороди за цю просту дію досить солідний. Але пропозиція має специфічний формат. Загальна сума бонусів досягає 500% від депозиту, поповненого перші 4 рази. Для отримання подарунка гравець має:

 • пройти процедуру реєстрації на платформі 1вин;
 • поповнити ігровий рахунок;
 • отримати бонус у розмірі 200%;
 • відіграти перший подарунок;
 • вдруге поповнити рахунок та отримати нагороду 150%;
 • відіграти її;
 • втретє внести депозит та отримати 100% бонусів з подальшим відіграшем;
 • в 4 раз внести гроші, отримати 50 % і востаннє відіграти їх.

Головна умова акції – відіграш отриманих грошових коштів виконується на спортивних ставках. Ординари з коефіцієнтами на результат самої події повинні бути не менше ніж 3.0.

Нагорода за перший депозит

Якщо гравцеві не цікавий вітальний пакет, він може взяти участь в іншій акції, яка полягає у наданні нагороди за поповнення рахунку. За перше внесення реальних грошей на свій баланс користувач може розраховувати на додаткові гроші у розмірі 200%. Максимальний розмір бонусу не повинен перевищити 18000 грн.

Для його отримання слід виконати такий порядок дій:

 • зареєструвати власний профіль на ресурсі букмекера 1win;
 • внести на рахунок перший депозит не менше ніж 20 грн.

Бонусна винагорода має бути відіграна протягом наступних кількох тижнів. Грошові кошти можна буде використовувати для укладання парі на результати спортивних заходів з коефіцієнтами не менше 3.0. Крім того, цей подарунок також може бути використаний для гри в онлайн казино.

Подарунок на експрес 1win

Ця акція проводиться для зареєстрованих користувачів. Для активації дій гравців адміністрація букмекерської контори пропонує всім своїм клієнтам отримати бонус на експрес. Його головною особливістю вважається відсутність необхідності відігравати подарунок, а також той факт, що сума грошового подарунку не фіксована.

Для отримання плюшки від БК 1вин гравець повинен:

 • вибрати 5 спортивних подій для укладання парі;
 • встановити коефіцієнт на результат кожного заходу (щонайменше 1.3).

У результаті беттер отримує виграш, сума якого залежить від відсотків, нарахованих на загальну суму. Чим більша сума ставок, тим вищим буде відсоток. Також при позитивному завершенні всіх подій гравець отримує додаткову винагороду у розмірі від 7% до 15%. Відсоток залежатиме від кількості успішно зіграних парі: 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 та більше.

Висновок

Букмекер 1win крім стандартного вітального пакету та бонусів на перший депозит пропонує своїм клієнтам ще й інші вигідні акції. Однією з них є кешбек. Гравцю може повернутись до 30% програних грошей, поставлених на спорт. Також користувачі можуть завантажити додаток 1вин і отримати за це заохочення у розмірі 2000 грн. Перелік акційних пропозицій постійно оновлюється, щоб гравцям не доводилося нудьгувати.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua