
Сьогодні Республіка Корея відзначає День руху за незалежність — державне свято, що вшановує початок масового визвольного руху 1919 року проти японського колоніального панування.
Із цієї нагоди в.о. Ірпінського міського голови — секретар ради Анжела Макеєва привітала корейський народ та, зокрема, місто-побратим Пхьонтхек, побажавши процвітання і незмінної стабільності, а також подальшого зміцнення партнерських відносин між містами.
«Для нас, українців, їхня історія зараз дуже зрозуміла. Адже корейці на власному досвіді довели: якщо народ об’єднаний і має відвагу стояти за своє — його не зламати», — зазначила Анжела Макеєва.
Вона підкреслила важливість співпраці з містом-побратимом Пхьонтхек та висловила сподівання на розширення спільних ініціатив. За її словами, підписаний Меморандум про партнерство стане фундаментом для майбутньої відбудови та розвитку Ірпінської громади.
«Висловлюю щиру повагу меру міста Пхьонтхек, пану Чон Джанг-сону та всім мешканцям міста. Ваш досвід перетворення країни на квітучий індустріальний центр є для нас натхненням та важливим орієнтиром», — наголосила Макеєва.
