Архітектурна компанія зі США допоможе відновити Ірпінь

Архітектурна компанія зі США допоможе відновити Ірпінь

Фото: facebook.com/IrpinReconstructionSummit

Місто стало форпостом і зупинило наступ на столицю, але заплатило за це значну ціну, зазначив мер Ірпеня.

Сьогодні, 9 листопада, ірпінський міський голова Олександр Маркушин та голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк перебувають з робочим візитом у Вашингтоні: там відбулося підписання Меморандуму між Ірпінською міською радою та глобальною дизайнерською й архітектурною фірмою Gensler, яка допоможе відновлювати зруйнований російськими окупантами Ірпінь. Про це повідомляє Irpin Reconstruction Summit.

“Наше місто було одним із найуспішніших і найрозвиненіших малих міст України. Війна все змінила. Місто стало форпостом і зупинило наступ на столицю, але заплатило за це велику ціну. Ірпінь — місто-герой, тепер перед нами стоїть інше завдання — відбудувати місто”, — зазначив міський голова Олександр Маркушин.

Повідомляється, що фірма Gensler не має досвіду відновлення міст після воєнних дій, але компанія стала партнером міста Ірпінь і готова зробити внесок у відродження міста.

Gensler має колосальний досвід у будівництві грандіозних об’єктів. Однак у портфелі Gensler немає відбудованого міста після війни. Давайте разом покажемо відновленням міста, що Україна існувала та існуватиме. Давайте разом не допустимо, щоб українці були змушені залишити свою країну. До міста, незважаючи на руйнування, повернулося 85% мешканців. Це означає, що українці хочуть бути вдома”, — наголосив голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк.

Нагадаємо, до відновлення Київщини обіцяє приєднатися Південна Корея.

Світ обіцяє допомогу у відновленні України

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua