Аварійні, стабілізаційні чи екстрені: кияни зможуть дізнатися тип відключень світла

Одне з київських кафе, що працює попри відключення світла. 3 листопада 2022 року. Фото: АР

Енергопостачальна компанія YASNO удосконалює сервіс інформування населення щодо вимкнень світла у Києві. Відтепер мешканці столиці можуть дізнатися тип відключень у своєму районі на сайті компанії. Також буде зазначено орієнтовний час відновлення електропостачання. Про це йдеться на сторінці YASNO у Facebook.

Зазначається, що для отримання даних про відключення електрики громадянам слід вказати у пошуку на сайті свою адресу.

Далі споживач отримає відповідну інформацію.

  • У разі локальних аварійний відключень після введення адреси з’явиться повідомлення про наявність аварії в районі та часовий орієнтир відновлення електропостачання.
  • Часові межі стабілізаційних відключень вказано за допомогою відповідних позначок. Графіки стабілізаційних відключень є плановими.
  • Екстрені відключення відбуваються поза графіками. Зазначений на сайті орієнтовний час відновлення енергопостачання може бути подовжений за розпорядженням НЕК "Укренерго".

Інформацію про екстрені чи локальні аварійні відключення обіцяють оновлювати кожні 30 хвилин. У компанії YASNO попередили, що сервіс є пілотним, тому на початковому етапі користування можливі неточності в роботі.

У чат-боті YASNO замість пуш-сповіщень про застосування відключень можна дізнатися актуальний тип вимкнення світла з допомогою кнопки "Можливі відключення".

Розробники нового сервісу очікують відгуків користувачів для поліпшення якості послуги.

Що відомо

  • За розпорядженням НЕК "Укренерго" у столиці у четвер, 17 листопада, застосовуються екстрені відключення електроенергії. Як пояснили в КМДА, екстрені відключення — це необхідний крок, щоб уникнути масштабних аварій на енергообладнанні.
  • На Київщині 17 листопада сили ППО збили кілька російських об’єктів, що цілились у критичну інфраструктуру регіону. Однак були влучання в об'єкти інфраструктури в інших регіонах України, що впливає на енергосистему Київщини. Про це повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.
  • Постачальник енергоресурсів Yasno у листопаді запустив проєкт про енергетику, який за допомогою серії інфографік пояснює, що саме і чому відбувається в енергосекторі.
  • У жовтні для мешканців Києва створили чат-бот у Telegram під назвою YASNO, за допомогою якого можна оперативно дізнатися про аварійні чи планові вимкнення світла.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua