«Автомат теж можна прокачати і протюнити»: в Києві роздавали повістки «дрифтерам»

У поліції зазначили, що суспільство давно вже сказало своє слово, щодо прийнятної поведінки під час війни.

Дрифтерам роздавали повістки / facebook.com/Bilosh

На зборах «дрифтерів» у Києві представники військкомату роздавали повістки.

Як повідомив заступник начальника Департаменту патрульної поліції України Олексій Білошицький, це чергове нагадування для «любителів форсажу» і тих, хто й надалі не усвідомлює, що в країні війна.

«Мені здається, що суспільство давно вже сказало своє слово, щодо прийнятної поведінки під час війни. І я зараз не говорю про те, що зовсім не можна кави випити або пообідати/повечеряти в якомусь закладі. В цілому, ми й воюємо, щоб люди могли нормально жити. Але всьому є межі. Заганяти заряджені тачки в самісінький центр міста, ревіти там моторами, дріфтувати вулицями — то вже називається фарс під час війни. А біля цих заряджених моторів крутяться молодчики, які за віком і станом здоровʼя могли б, наприклад, тримати автомат», — зазначив Білошицький.

Фото з місця подій / facebook.com/Bilosh

Він також зауважили, що поліція неодноразово попереджала про неприпустимість подібних зборів та притягували до відповідальності організаторів, але дарма. 

Фото з місця подій / facebook.com/Bilosh

«Отож, цього разу ми запросили на захід воєнкомів. Які, своєю чергою, «запрошували» форсажників. Але. Щоб пацани «не розстраювались», є гідний лайфхак: автомат теж можна прокачати і протюнити», — іронічно додав Білошицький.

Фото з місця подій / facebook.com/Bilosh

Українець отримав повістку, але відмовився від мобілізації: його суворо покарали

Сутички у лаврі: прихожани МП побились з поліцією і зламали печатку одного з корпусів (відео)

Адвокат розповів, що робити під час вручення повістки в авто (відео)

Адвокат пояснив, чи може знятий з військового обліку українець гайнути за кордон (відео)

Адвокат пояснив, до яких сумних наслідків призведе поява повісток в «Дії»

Мобілізація в Україні

Після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну були запроваджені воєнний стан і мобілізація. Зараз вони діють до 20 травня 2023 року, їх знову подовжать.

30 грудня 2022 року Кабмін ухвалив новий порядок організації та ведення військового обліку в Україні, ним передбачено низку нововведень. Документ був оприлюднений 3 січня 2023-го.

7 квітня Кабмін розширив повноваження територіальних центрів комплектування. Тепер військкомати мають законні права вручати повістки українцям незалежно від місця їхнього перебування на військовому обліку.  Про це йдеться в постанові уряду №318.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua