Багато представників Пенсійного фонду в Ізюмі перейшли на сторону окупантів — офіцер ТРО

Через це виникли проблеми з відновленням оформлення та виплат пенсій громадянам. Спеціалістів підтягують з інших районів.

У пенсіонерів на деокупованій території виникли проблеми з оформленням та виплатами / фото УНІАН

Майже всі представники Пенсійного фонду в Ізюмі Харківської області почали співпрацювати з російською окупаційною адміністрацією

Про це заявив офіцер Ізюмського батальйону тероборони Юрій Корсунов в ефірі «Еспресо».

За його словами, для налагодження процесу оформлення та сплати пенсій довелось підтягувати спеціалістів з інших районів.

Відео дня

«Достатня кількість була колаборантів. Я спілкувався з представниками Пенсійного фонду і виявилось, що майже повним складом представники держустанови перейшли на бік ворога. Коли постало питання, щодо відновлення системи — оформлювати та виплачувати пенсії нашим громадянам нікому. Знайшли резерви — з інших районів підтягуються спеціалісти, щоб налагодити цей процес», — зазначив Корсунов.

Офіцер додав, що за пів року велика кількість в минулому представників державних установ перейшли на бік ворога. Зараз колаборанти ховаються, їх активно шукають.

Як повідомляв УНІАН, 11 вересня міський голова Енергодару Дмитро Орлов заявив, що особам, що співпрацювали з окупантами на тимчасово захоплених територіях України, радять тікати до Росії. 

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua