Батько «маленького Арестовича» вийшов на зв’язок й заспокоїв українців (відео)

Схоже, для родини фраза «Не психуй!» стала справжнім життєвим кредо.

Батько маленького Назара теж заспокоює українців / скріншот

Напевно, усі українці пам’ятають маленького Назара з Волині та вірусне відео з ним, в якому він каже мамі: «Не психуй!». Хлопчика вже прозвали «маленьким Арестовичем». А його батько Олег, який боронить нашу країну, вирішив продовжити сімейну «справу» й теж заспокоїти українців.

Відповідне відео поширила 14 окрема механізована бригада імені князя Романа Великого у своєму Facebook. У ролику тато Назара, воїн князівської бригади, заспокоює всю Україну.

«Не психуйте! Все буде добре, все буде Україна. Буде мир, виженемо ворога з нашої землі, все буде добре. Головне — не психувати», — сказав воїн Олег, батько справжньої інтернет-знаменитості.

Відео дня

Ось така родинна «психотерапія» від Назара з Олегом — найкраще для тих, хто втратив позитив.

Тато зірки соцмереж Назара записав звернення

Як «маленький Арестович» підкорив соцмережі

Хлопчика Назара з Волині назвали «маленьким Арестовичем» після того, як у мережі «завірусилося» його відео з фразою «Не психуй!». У кадрі дитина розсипала борошно й потім заспокоювала маму, мовляв, все можна прибрати й помити.

Мама Назара Ольга розповідала, що знамените відео зняла для тата хлопчика, який наразі на фронті. Дитина у спілкуванні з журналістами порадила «не психувати й дочекатися перемоги».

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua