Безшовні гарячекатані сталеві труби та їх особливості

Виробники гарячедеформованих безшовних труб зазвичай застосовують автоматичну безперервну прокатку труб для гарячекатаних труб, що забезпечує якість труб і точність розміру, а також ефективність виробництва.

Виробничий процес безшовних гарячекатанних труб

Гарячокатані безшовні труби mskukraine.com/products/black-metal/besshovnye-truby вигідно та надійно замовляти в компанії «ТОВ МСК», по багатьом причинам:

  • По-перше, компанія використовує заготовки монолітних труб як сировину, а потім видаляє дефекти на поверхні трубної заготовки.
  • По-друге, вони ріжуть трубну заготовку потрібної довжини, а потім маркують центр на трубі, який буде проколото.
  • По-третє, доставляють трубну заготовку в нагрівальну піч і використовують машину, що проколює, для створення отворів разом з напрямом довжини трубної заготовки. Таким чином, виходить напівоброблена гарячекатана труба, яка технічно називається трубчастою заготовкою або порожнистою заготовкою.
  • Нарешті, рулон трубчастої заготовки за допомогою автоматичного млина, робить рівномірну товщину стінок напівобробленої гарячекатаної сталевої безшовної труби, і виправляємо діаметр безшовних труб з використанням калібрувального стану.

Таким чином, всі кроки закінчені і зроблені бажані гарячекатані труби.

Весь процес виробництва гарячекатаних труб можна записати так:

Гаряче вальцювання → нагрівання → прошивка → трьох роликова гелікоїдальна прокатка, тандем прокатка або видавлювання → виштовхування → збільшення або зменшення розміру або діаметра трубки → охолодження → напівоброблені безшовні гарячекатування → випрямлення → складування.

Класифікація:

Гарячекатані безшовні сталеві труби можна розділити на:

  • сталеві труби,
  • безшовні сталеві труби для котлів низького та середнього тиску,
  • безшовні труби для котлів високого тиску,
  • гарячекатані труби з нержавіючої сталі і т.д.

Переваги гарячекатанних безшовних сталевих труб

Завдяки використанню гарячої прокатки, оригінальна структура лиття сталевої плити для приготування гарячекатаних труб руйнується. Це означає, що кристалічні зерна сталевого матеріалу вишукані, і дефекти мікроструктури сталевої плити усунуті, що призводить до поліпшення механічних властивостей і щільної мікроструктури сталевих матеріалів вздовж напрямку прокатки. Отже, гарячекатані безшовні труби мають гарні механічні властивості та чудову інтенсивність.

Рейтинг
( 1 оценка, среднее 1 из 5 )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua