Бігайте для здоров’я, бігайте на здоров’я

Про користь бігу написані тисячі наукових і популярних праць, його корисні властивості для організму відзначають медики, за свідченням яких біг сприяє підтримуванню нашого тіла у відмінній фізичній формі та дозволяє позбавитися зайвих кілограмів. Сайтів, що пропагують здоровий спосіб життя, в тому числі завдяки регулярним заняттям біговими вправами напрочуд багато, проте тільки на авторському сайті-блозі Андрія Андрощука зібрана максимум доступної інформації що стосується бігу. Тільки тут можна прочитати про особливості бігу на 10 км та марафонського бігу отримати детальну інформацію про бігові локації Києва, марафонські забіги, що проводяться в Польщі чи на Кіпрі.

Особливості авторського блогу про біг

Серед переваг авторського сайту-блогу є приналежність його автора – Андрія Андрощука до чисельної когорти людей, які є фанатами бігу, його сподвижниками та пропагандистами. Тут зібрані як особисті враження автора блогу про чисельні змагання та забіги, безпосереднім учасником яких він був, так і цікаві науково-популярні статті та дослідження, що пов’язані:

  • з бігом на дистанцію в 10 км і 10 миль, півмарафоном та марафонською дистанцією, кросом та з забігами з перешкодами;
  • з біговими містами та локаціями, біговими серіями, арбітражем спортивних бігових змагань та календарем їх проведення;
  • з трейловими та часовими забігами, масовими стартами, іменами та змаганнями, забутими часом.

Окремого згадування заслуговує бібліотечка, старанно зібрана автором блогу у відповідності до його тематики. Тут представлені науково-популярні твори як вітчизняних, так і зарубіжних авторів, що розповідають про біг, його унікальні властивості та користь для здоров’я людини, техніку бігу та критерії вибору взуття для занять біговими видами спорту, особливості харчування професійних спортсменів-бігунів та просто любителів бігу. Прочитавши представлені в бібліотеці твори, читачі зможуть не втрачати віру в себе та свої можливості та стануть ще більш мотивованими задля досягнення поставлених цілей: сьогодні пробігти бодай 100 метрів, щоб через рік (раніше чи пізніше, все залежить від особистих якостей, інтенсивності тренувань, віку і т.д.) подолати 10 км, півмарфонську чи марафонську дистанцію.

Сам автор, як свідчить його блог про біг є шанувальником бігу на довгі дистанції, тому напрочуд цікавими та змістовними є його розповіді про марафони та трейлові забіги, що проводяться на теренах Польщі, Хорватії та на острові Кіпр.

Про бігові локації Києва і не тільки

Біг є унікальним видом спортивних занять, що не потребує будь-яких окремих споруд чи спеціальних елементів екіпіровки – достатньо мати зручне взуття, футболку і шорти літом чи спортивний костюм і куртку-вітровку в холодну пору року і можна бігти. У Києві достатньо багато бігових локацій, детальний опис яких представлений на авторському блозі.

Жителі чи гості столиці, що є шанувальниками бігу, можуть залюбки пробігтися по території ВДНГ та Голосіївського парку, локаціями Труханового острова та набережною Дніпра, Русанівською та Оболонською набережними. Саме для них облаштовані бігові доріжки в Парку Перемоги та на Троєщині, в Парку Партизанської слави, на стадіонах «Атлет», «Спартак» чи «Старт».

Не варто сподіватися, що прихильники бігу є тільки в столиці нашої держави, їх можна зустріти практично в кожному куточку України. Саме для них авторський блог розказує про особливості бігових локацій Тернополя, Ужгорода та Львова, описуючи напрочуд цікаві краєвиди та особисті враження від пробіжки цими мальовничими куточками.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua