Біля «Батьківщини-Матері» у берега Дніпра почалося будівництво: чи збудують нову висотку?

Біля "Батьківщини-Матері" біля берега Дніпра почалося будівництво: чи збудують нову висотку?

Біля "Батьківщини-Матері" біля берега Дніпра почалося будівництво: чи збудують нову висотку? Фото: КМДА

Через появу будмайданчика біля знаменитого пам’ятника «Батьківщина-Мати» в інтернеті почали турбуватися, чи не виникне нова «елітна» висотка, яка закриє огляд на всю гору, де розташований музей війни та скульптура «Батьківщини-Матері». У КМДА заперечують, що там будується висотка.

Нове будівництво, яке одразу ж було сприйняте частиною мешканців неоднозначно, почалося на бульварі Миколи Міхновського, 33-те (він же у минулому бульвар Дружби народів). Парканом обгородили територію, де раніше був індійський ресторан, на з’їзді біля мосту Патона.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

За парканом вже видно кран, повідомляють у ТСН. Ось що пише з цього приводу колишній народний депутат України Наталія Новак: «Набили височених паль впритул до гори, де розташований монумент Батьківщини-Мати. Паспорт будівництва відсутний. Закриють усю гору».

При цьому у КМДА кажуть, що на цьому будмайданчику проводиться реконструкція нежитлового приміщення – колишнього громадського харчування. Тимур Ткаченко, директор Департаменту міського благоустрою КМДА, запевняє, що жодної висотки там не планується. Всі дозвільні документи на початок робіт видано містом, все офіційно. Будівельні роботи, як запевняє чиновник, повинні контролювати відповідні структури відповідно до чинного законодавства.

Нагадаємо, українці обрали новий символ на щиті монумента «Батьківщина-мати» у Києві.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua