Бірки від «Конус-Ю» — відмінне рішення для ідентифікації будь-якого виробу

Наявність спеціальної бірки (етикетки, ярлика) на одязі вказують на його виробника та інформують покупця про розмір виробу, матеріал, з якого він виготовлений тощо. Виготовлення бірок для одягу затребувано виробниками елітних зразків верхнього одягу, одежі, що використовується кожного дня, предметів гардеробу для дітей та молоді. Бірки обов’язково присутні на робочій одежі, на рекламних, фірмових чи спеціалізованих нарядах, оскільки окрім суто інформаційної ролі вони виконують деякі рекламні функції, допомагаючи просувати певну фірму, торгову марку чи бренд, зміцнюючи імідж виробника швейної продукції чи пропагуючи ім’я модельєра. 

Яку інформацію містить бірка

Асортимент продукції компанії «Конус-Ю», яку можна замовити на сайті konus-u.com.ua, включає різноманітні за формою та зовнішнім виглядом бірки для одягу, яку допомагають покупцям чітко орієнтуватися сере величезної кількості виробів швейної індустрії. Бірка на одязі чітко означає його приналежність до знайомого, давно перевіреного часом і покупцями бренду, де працюють улюблені дизайнери, а якість пошиття та самого матеріалу не викликає жодних нарікань.

Бірка слугує елементом маркування та допомагає чітко ідентифікувати виробника, що виготовляє одяг чи текстильну продукцію, галантерейні вироби, взуття чи головні убори. Зазвичай, бірки можуть бути:

  • паперовими чи картонними;
  • з цупкої тканини чи термоклейові;
  • силіконовими чи пластиковими.

Окрім ідентифікації виробника бірки є вкрай важливими для організацій чи закладів, де зазвичай відбувається велике скупчення відвідувачів (їх надягають дітям у дитячому садочку чи в школі, відвідувачам спортивних секцій, басейнів чи салонів краси тощо). Окрім корпоративних футболок чи стилізованої уніформи для персоналу компаній, фінансових установ, відпочинково-розважальних закладів, баз відпочинку чи ресторанів обов’язковим є носіння бірок з їхнім іменем, які дозволяють відвідувачам звертатись до них по імені у випадку виникнення певних питань чи проблем. Спеціальні бірки слугують для позначення постільної білизни в готелі, рушників та шапок – у сауні, спеціального взуття – в залі для боулінгу. 

Особливості бірок від компанії Конус-Ю»

Завдяки привабливим етикеткам покупець товару швидко віднайде знайомий бренд чи торгову марку, в якості виробів якого він не сумнівається. Замовник самостійно визначає, яку інформацію вкрай важливо розмістити на бірці, етикетці чи ярлику, яка може бути довідковою, рекламною чи маркетинговою.

За допомогою довідкових етикеток покупець отримує дані про час та місце виготовлення певного товару з зазначенням його технічних характеристик та особливостей догляду за ним. В рекламних етикетках міститься інформація про назву чи логотип фірми-виробника з зазначенням її адресних даних, в маркетингових – інформацію про ціну виробу, можливі знижки чи рекламні акції з продажу товару.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua