Біжимо для здоров’я і не тільки – все про біг та його особливості в одному блозі

Будь-яка помірна фізична активність надзвичайно корисна для людського організму, оскільки не дозволяє розвиватися серцево-судинним хворобам, різним формам діабету, дозволяє уникати інсульту і в цілому сприяє поліпшенню якості життя та добробуту людини. одним із найпоширеніших і найбільш доступних видів фізичної активності є біг, який дозволяє підтримувати оптимальний тонус тіла та запобігає появі надлишкової ваги. Саме тому бігові локації Києва користуються такою популярністю у жителів та гостей столиці.

Корисні властивості бігу

Під час бігу в організмі людини зазнає певних метаболічних та фізіологічних змін, на кшталт пришвидшеного дихання, збільшення частоти скорочення сердечного м’язу, зростання кількості гормонів у кровоносних судинах. Завдяки регулярним заняттям бігом, як засвідчили різноманітні наукові дослідження:

  • суттєво знижується ризик смерті від серцево-судинних захворювань майже на третину, від інших причин – на 25-27 відсотків завдяки покращенню роботи серця та судин, пришвидшенню метаболічних процесів, що запобігає ожирінню;
  • знижується рівень артеріального тиску та шкідливого холестерину в організмі, підтримується оптимальна форма здорового скелету.
  • відновлюється оптимальний стан психічного здоров’я бігуна, знімаються стресові навантаження.

Біг впродовж 30-40 хвилин 3-4 рази на тиждень сприяє покращенню загального позитивного настрою людини, знімає прояви тривожності як передвісника стресових ситуацій та значно покращує якість сну та його корисну для організму тривалість.

Щоденні заняття бігом не вимагають надмірних фінансових витрат чи пошуку відповідних спортивних арен – достатньо мати бажання, придбати пару кросівок та легкий спортивний костюм, а відповідну доріжку може замінити алея парку чи спеціально призначені бігові локації – маршрути вздовж напрочуд мальовничих місць столиці.

Максимум інформації про біг на одному сайті

Інформація про біг, його особливості та переваги розміщена на сотнях різноманітних за спрямуванням сайтів. Проте тільки авторська площадка  androshchuk.com надає користувачам максимальний об’єм інформації про події, заняття та спортивні змагання, що безпосередньо пов’язані з бігом. Авторський блог про біг сформовано відповідно до різних категорій та напрямків, основою яких є інформація про:

  • забіги довжиною 10 км та 10 миль; бігу з перешкодами та в формі трейлових забігів;
  • особливості марафонських та півмарафонських дистанцій, бігових серій;
  • особливості та переваги кросу і масових стартів.

Автор блогу є активним учасником різноманітних змагань з бігу, що відбуваються на теренах України та за її межами, тому відвідувачам сайту буде вкрай цікаво прочитати його особисті враження. Для любителів історії призначена рубрика «Забуті часом» та спеціально підібрана бібліотечка з друкованими виданнями, що популяризують біг та інформують читачів про його особливості.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua