Благодійники почастували піцою понад 1000 коцюбинців

У рамках благодійного проєкту #makepizzanotwar Коцюбинське відвідала мобільна піцерія. Просто у центрі селища у спеціально обладнаному фургоні волонтери випікали піцу та частували нею коцюбинців. Про це на своїй сторінці у фейсбук повідомила депутатка Коцюбинської селищної ради Катерина Ющенко.

«Гарячою піцою пригостили більше 1000 мешканців селища. Щиро дякуємо всім, хто долучився до даного заходу», – зазначила Ющенко.

Реалізують цей проєкт волонтери шотландського фонду Siobhans Trust Ukraine за підтримки запорізького благодійного фонду «М.Р.І.Я». Загалом різними регіонами України подорожує п’ять таких фургонів-піцерій.

За словами волонтера з Шотландії Томаса Хьюза, коржі, сир, приправи та решту інгредієнтів здебільшого надає італійська мережа «Italpizza». Щомісяця вони надсилають комплекти для приготування 30 тисяч піц. Польський офіс компанії Dr. Oetker також допомагає волонтерам та надсилає дві-три тисячі комплектів щомісяця. Решту, зокрема, пальне для фургонів, купують за гроші, які донатять люди з усього світу.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua