Благодійна барахолка «Кураж» знову буде проведена у Києві

Благодійну барахолку "Кураж" знову буде проведено у Києві.

Благодійну барахолку "Кураж" знову буде проведено у Києві. Фото: Concert.ua

У червні цього року до Києва повернеться відомий багатьом городянам фестиваль. Його місце проведення – гастрохаб Garage на Подолі.

Благодійна барахолка «Кураж» не проводилась у Києві майже два роки, з жовтня 2021 року. Окрім барахолки, у програмі фестивалю у різні роки були також виступи музикантів, майстер-класи, лекції та перформанси.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Про повернення «Куражу» розповіла засновниця проекту Олена Гудкова, повідомляє The Village. Організатори довго шукали місце проведення заходу. Гастрохаб Garage, розташований у промзоні на Подолі, був обраний через доступність для людей з обмеженими можливостями. За словами Олени, серед гостей багато людей на інвалідних кріслах.

Друга причина вибору Garage – вони надали приміщення по-дружньому, на благодійній основі.

Захід пройде 10-11 червня. Можливо, буде його продовження там же під назвою «Літні Куражі в Гаражі». Виручку з барахолки буде передано на благодійність.

Нагадаємо, 16-17 жовтня 2021 року відбувся останній «Кураж» на ВДНГ. Через будівництво на ВДНГ Президентського університету благодійну барахолку закрили. 2 лютого 2022 року, перед повномасштабною війною, на ВДНГ знесли 19-й павільйон, де раніше проводився «Кураж».

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua