Борис Джонсон з неоголошеним візитом побував у Києві: відвідав реабілітаційний центр, де лікуються бійці

Колишній прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон з неоголошеним візитом відвідав Київський обласний центр реабілітаційної медицини. Фото: Київська міська рада

Колишній прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон з неоголошеним візитом відвідав Київський обласний центр реабілітаційної медицини. Він побував у приміщеннях, де наразі тривають ремонтні роботи, аби центр мав змогу прийняти більше поранених українських бійців.

Про це інформує Київська міська рада.

"Дякую, що бороните Світ! Дякую за вашу мужність!", — тиснучи кожному руку, ці слова Борис Джонсон говорив українським воїнам, які нині перебувають на лікуванні чи реабілітації у Київському обласному центрі реабілітаційної медицини, розповіла заступниця голови Київської обласної ради Тетяна Семенова.

Борис Джонсон з неоголошеним візитом відвідав Київський обласний центр реабілітаційної медицини. Фото: Київська міська рада

"Також Борис Джонсон оглянув лікарню, побував у приміщеннях, де наразі повним ходом йдуть ремонтні роботи, аби центр мав змогу прийняти ще більше поранених наших бійців. Поспілкувався та подякував медиками Центру", — йдеться у повідомленні.

Борис Джонсон з неоголошеним візитом відвідав Київський обласний центр реабілітаційної медицини. Фото: Київська міська рада

Як зазначила Тетяна Семенова, цей візит став несподіванкою для всіх.

Що відомо про підтримку України експрем'єром Великої Британії Борисом Джонсоном

Борис Джонсон очолював британський уряд з 24 липня 2019 по 6 вересня 2022 року. 7 липня після звільнення низки британських урядовців прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон оголосив про відставку, також він іде з посади керівної Консервативної партії.

Під час офіційної заяви про відставку він звернувся до українців та запевнив, що Британія продовжуватиме підтримку України на тлі російської агресії. Зеленський висловив сподівання, що політика Британії щодо України після відставки Джонсона не зміниться.

У липні мер Одеси Геннадій Труханов повідомив, що Борис Джонсон став почесним громадянином Одеси. Політика нагородили Почесним знаком імені Григорія Маразлі І, ІІ, ІІІ ступенів.

У липні експрем'єр Великої Британії Борис Джонсон закликав США і світ не піддаватися втомі від війни Росії проти України. Джонсон закликав США продовжувати підтримувати Україну, включаючи постійне постачання зброї. Він сказав, що не може бути "жодного виправдання" для затримки членства України в НАТО.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua