Бородянський академічний ліцей з 1 вересня прийме на очне навчання більше дітей

Навчальний клас у Бородянському академічному ліцеї. Фото: КОВА

Бородянський академічний ліцей з 1 вересня відновить очне навчання для всіх учнів. Після деокупації селища заклад відбудували завдяки міжнародним партнерам і зробили ремонт в укритті.

Про це повідомляє Київська обласна військова адміністрація.

Російські війська своїми обстрілами пошкодили будівлю бородянського ліцею під час наступу на Київ минулого року. Були вибиті вікна, двері, пошкоджена система опалення.

Одразу після деокупації Київщини в ліцеї почали ремонт. Згодом там тимчасово розмістили місцевий гуманітарний штаб і Бородянську селищну раду, оскільки росіяни знищили всі адмінбудівлі в селищі.

Минулого навчального року заклад працював у змішаному форматі: очно навчались лише учні початкових класів. Академічний ліцей прийняв і молодших школярів Бородянського ліцею № 1.

Там також працювали гуртки Центру дитячої творчості і Бородянської школи мистецтв, будівля яких була повністю зруйнована.

Нині за підтримки міжнародних організацій у приміщенні Бородянського академічного ліцею облаштували 2 освітні центри. Гуманітарна організація Save the Children допомогла з ремонтом укриття. Це дозволить організувати очне навчання для всіх учнів академічного ліцею.

До початку повномасштабного вторгнення РФ в цьому освітньому закладі було 38 класів, в яких навчались близько тисячі дітей.

Що відомо про відновлення закладів освіти на Київщині

Загалом унаслідок бойових дій на Київщині були пошкоджені та зруйновані 232 закладів освіти. Їх відбудова почалася відразу після деокупації. Станом на серпень 2023 року відновили 187 закладів.

У селі Луб'янка Бучанського району Київщини одночасно оновлюють п'ять об'єктів соціальної інфраструктури, які були пошкоджені під час вторгнення російських військ у регіон. Це заклади освіти, культури, а також православний храм.

У Ворзелі на Київщині збудують нові інклюзивні садочок та школу.

У Макарівській громаді на Київщині завершується відбудова Ситняківського ліцею, який зазнав руйнувань через повномасштабне вторгнення Росії.

Роботи з відновлення ліцею №3 в Ірпені на Київщині теж на завершальній стадії.

У Бучі триває ремонт ліцею №3, де упродовж лютого-березня минулого року російські війська розміщували свій штаб.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua