«Борщагівка не така страшна, як її зображають»: фотохудожниця про свій район — фото

"Борщагівка не така страшна, як її зображають": фотохудожниця про свій район - фото.

"Борщагівка не така страшна, як її зображають": фотохудожниця про свій район — фото. Фото: instagram.com/borschahivka_project

Юна мешканка Києва створила блог в Інстаграмі, присвячений спальному району столиці.

Дасі Гоптар лише 19 років, вона проживає в спальному масиві Борщагівка і на честь його створила проект Borschahivka Project. Блог із фотографіями Дасі присвячений віддаленому спальному району Києва, який, за її словами, має не найкращу репутацію. Ідея блогу – показати район очима його мешканців.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Дася народилася і мешкає на Борщагівці, ходила тут до школи. На фотографіях вона зображує місцевих жителів, сірі багатоповерхівки, прикрашені муралами, загальну атмосферу району, пише БЖ Лайф.

Дася розповідає, що мала кілька стадій прийняття того, що живе вона саме на Борщагівці: від бажання «здихатись» від розмов про «найнебезпечніший район Києва» до насолоди, яка приносить спостереження за повсякденним життям у процесі тривалих прогулянок вулицями.

Фотопроект про Борщагівку юний фотограф задумала, щоб розвіяти шлейф негативних стереотипів про Борщагівку та подібні спальні масиви та поміняти ставлення українців до них. На її думку, несправедливо, що Борщагівка асоціюється лише зі словами «далеко» та «наркомани», а районом-конкурентом із непривабливості завжди називають Троєщину.

Дася називає свої улюблені місця на Борщагівці. Це кафе «Паляниця» (Сім’ї Сосніних, 17), а також парк «Совки» та «Юність».

Фото: instagram.com/borschahivka_projectФото: instagram.com/borschahivka_project

Фото: instagram.com/borschahivka_projectФото: instagram.com/borschahivka_project

Фото: instagram.com/borschahivka_projectФото: instagram.com/borschahivka_projectФото: instagram.com/borschahivka_projectФото: instagram.com/borschahivka_projectФото: instagram.com/borschahivka_projectФото: instagram.com/borschahivka_projectФото: instagram.com/borschahivka_projectФото: instagram.com/borschahivka_projectФото: instagram.com/borschahivka_projectФото: instagram.com/borschahivka_project

Нагадаємо, 13 січня відновили рух швидкісних трамваїв на Борщагівській лінії.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua