Борти для велосипедної смуги, демонтовані раніше у центрі Києва, повернули на місце — КМДА

Захисні борти для велосипедної смуги на вулиці Золотоворітській, які були встановлені у червні торік. Фото: ГО Київ — Велосипедне місто/Facebook

На вулиці Золотоворітській Шевченківського району Києва замінили пластикові дорожні борти, які мають відокремлювати велосипедну смугу і захищати її від паркування автомобілів. Раніше їх демонтували через пошкодження.

Про це Суспільному повідомили у Київській міськдержадміністрації у відповідь на інформаційний запит.

"У зв’язку із пошкодженням, делініатори на вул. Золотоворітській було демонтовано. Відповідне звернення із необхідності їх заміни надійшло від КП "ШЕУ Шевченківського району". 3 січня 2023 року співробітники КП "Центр організації дорожнього руху" відновили делініатори на вул. Золотоворітській у повному обсязі, відповідно до діючої схеми організації дорожнього руху", — йдеться у повідомленні КМДА.

Про те, що на вулиці Золотоворітській демонтували захисні борти для велосумги, 2 січня повідомила Громадська організація "Київ — велосипедне місто".

У серпні торік у Міністерстві розвитку громад і територій вирішили, що з 1 вересня 2022 року всі велосипедні смуги, розташовані за смугою автомобільного паркування, будуть відокремлювати бортами. Їх виготовлятимуть із гуми чи пластику.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua