Ботанічний сад Києва показав колекцію осінніх квітів (ФОТО)

Як виглядає різноманіття айстр

У Національному ботанічному саду імені М. М. Гришка на відвідувачів чекають осінні квітникові експозиції. У середині серпня тут розпустилися колекції айстри, передають Pro-KYIV.in.ua з посиланням на інформацію закладу.

В ботанічному саду повідомили, що навесні через постійні обстріли Києва було майже неможливо виростити розсаду цих неймовірних осінніх квітів. Тоді в теплицях ботсаду температура майже не відрізнялась від вуличної. Проте працівникам закладу вдалося висадити колекцію однорічних айстр. В столичному ботанічному саду створили понад 15 сортів цих квітів. Загалом в колекції ботсада підтримують 164 сорти світової та української  селекції айстр.

Нагадаємо, приватний дендропарк для сімейного відпочинку «Добропарк», розташований поблизу Києва у звільненому від російських окупантів селі Мотижин, відкрив нову виставку квітів. У «Добропарку» почався сезон гортензій, який триватиме до 30 вересня. Відвідувачам пропонують відпочити на трьох великих квіткових локаціях.

Раніше портал Pro-KYIV.in.ua повідомляв, що під час дії воєнного стану та заборони відвідувати ліси Державне агентство лісових ресурсів України пропонує безпечний відпочинок в спеціальних рекреаційних зонах Київської області. Кожна така локація має сучасні альтанки, кухню, зручні печі, оснащені місця для відпочинку з підведеною водою та дитячі майданчики. Все це захищено мінералізованими смугами, щоб унеможливити пожежі. Такі пункти розташовані вздовж трас. Подробиці — в нашому матеріалі.

Читайте також, про ТОП-10 місць, які варто відвідати в центрі Києва та показати гостям столиці.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua