Бригадир, разнорабочий, универсал

В бізнес-центр "Армаріс" поряд з Метро "Лівобережна", вул.Є. Сверстюка 11Б. (М.Расковой) терміново потрібен бригадир в ремонтну бригаду.

Бригада займається обслуговуванням бізнес-центру, проведенням поточних ремонтних робіт та складається з 4-х чоловік — два маляри-різноробочі, різноробочий-універсал та Ви — бригадир(універсал). А також у Вашому підпорядкуванні ліфтер та двірник.

у Ваші обовязки входить:
1) Організація робочого процесу
2) Отримання від керівника різноманітних видів робіт та розподіл їх по виконавцям
3) Оперативне реагування на термінові заявки
4) Виконання столярних, слесарних, сварочних(якщо вмієте), плотницьких та ін.видів робіт, а також — кладка плитки, ламінату, лінолеуму, вміння нашивати гіпсокартон, дрібний ремонт столів,стільців,вікон та ін.
5) Чітке обгрунтування причин, за яких неможливо виконати те чи інше завданння, а також рекомендації по виконанню таких робіт.
6) Пояснення та подання керівнику списків необхідних витратних матеріалів, а також матеріалів необхідних для виконання окремих видів робіт, інструментів та ін. допоміжних матеріалів для забезпечення безперервного та комфортного виконання робіт.
7) Вантажо-розвантажувальні роботи
8) Виконання дорученнь від керівника(Ви-заступник керівника)

Вимоги :
1) Строго не питущий
2) Відповідальний
3) Охайний
4) Організований
5) Багатофункціональний та вміючий працювати в багатозадачності
6) Комунікабельний
7) Чесний
8) Порядний

Робота в бізнес-центрі підрозумовує собою роботу з офісними працівниками. Ми забезпечуємо комфортні умови для орендарів, тому, є необхідність в дотриманні субординації, ввічливості, порядності та тиші. Вживання нецензурних слів під час спілкування з керівником та орендарями ЗАБОРОНЕНО.

Офіційне працевлаштування після проходження випробовувального терміну, робоча форма, окрема майстерня (душ,холодильник,мікрохвильовка). електроінструмент та інше.

Графік з 9:00 до 18:00 з пн по пт.
З/П 11000(випробовувальний термін 1-2 місяці), потім 13000 грн.
Є можливість додаткового заробітку (у вихідні дні чи перепрацювання після закінчення робочого часу)
Система преміювання.

Телефонуйте з 8:30 до 18:00 в будні дні, та з 11:00 до 20:00 у вихідні.

Посмотреть контакты →

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua