Британський таблоїд попередив, що Китай розробляє зомбі-рушницю, яку віддадуть Путіну

Ця зброя нібито здатна перетворювати людей на зомбі.

Зомбі-війни вже незабаром, якщо вірити таблоїдам / колаж УНІАН, фото REUTERS, wikipedia.org

Китай працює над створенням «силової рушниці», яка здатна «перетворювати солдатів на зомбі» і потенційно може змінити правила гри у війні. Після завершення розробки її потенційно можуть «передати Володимиру Путіну». Про це пише британський таблоїд Daily Star, що має дуже специфічну репутацію через свою любов до гучних сенсацій, не підкріплених доказами.

Як розповів виданню професор Ентоні Гліз (де саме він професує, не вказано), звіти, що надходять з Китаю, свідчать про активну розробку цієї грізної зброї. Якщо її таки створять, наслідки можуть бути руйнівними, стверджує він. Нібито вже готові креслення рушниці, яка здатна перетворити «ворожих солдатів на зомбі». 

«Я радий бачити, що наші китайські друзі все ще працюють над цією жахливою штукенцією, аніж бачити, що вони справді змусили її запрацювати. На полі бою теоретично це може бути руйнівним, перетворюючи ворожих солдатів на зомбі, які більше не зможуть контролювати свої тіла чи рухи, та навіть розвертаючи ракети, щоб знищити тих, хто їх запускає», – розповів професор про можливості рушниці.

Відео дняЧитайте також:

Жінка хоче розлучитися з чоловіком, бо він вибрав «жахливе» ім’я для дитини

Місячна зарплата за один предмет: за скільки можна продати радянський кришталь

На землях Саксонії знайшли прадавній кемпінг з могилою жінки-мага

Втім пан Гліз вважає, що повідомлення про розробку цієї зброї можуть бути тактичним пропагандистським ходом.

«Тільки подумайте, якщо б Сі дав технологію Путіну! На щастя, я вважаю, що це пропаганда. Китайці вміють добре копіювати, але погано винаходити. Я повірю в це, лише коли побачу. З іншого боку, ніколи не знаєш…» – зазначив він.

Дослідник Чжан Юаньвень (теж з неназваного наукового закладу) заявив таблоїду, що «розробка та експериментальна перевірка прототипу тривають».

Інші цікаві фейки

Нещодавно ми розповідали, що уфолог на публічних слуханнях у Конгресі Мексики представив дві мумії, які, як він стверджує, є останками інопланетян. Одна з продемонстрованих ним мумій була знайдена у місті Куско в Перу. 

Також УНІАН писав, що зрадник України, колишній нардеп Ілля Кива, який раніше серед перших «розганяв» фейк про загибель керівника ГУР МО України Кирила Буданова, у своїх соцмережах наполягав, що інтерв’ю з живим керівником української розвідки нібито є фейком. За його словами, замість нібито мертвого Буданова інтерв’ю на відео давала його оцифрована копія.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua