Будинок культури та ліцей почали ремонтувати в Макарові (ФОТО)

Матеріали для ремонту вже завезли

В Макарові розпочали відновлення об’єктів соціальної інфраструктури. Про це розповів голова Макарівської об’єднаної територіальної громади Вадим Токар, передають Pro-KYIV.in.ua.

За його словами, під час бойових дій Макарівський ліцей №1 зазнав чималих руйнувань. У навчальному закладі пошкоджено несучі конструкції на третьому поверсі, 60 внутрішніх та 12 вхідних дверей, зовнішня стіна харчоблоку. Окрім того, в ліцеї впала частина перекриття між другим та першим поверхом (харчоблок), вибито 137 вікон та зруйновано 407 квадратних метрів даху.

«Наразі сьогодні вже розпочалися протиаварійні роботи. Серед інших об’єктів соціальної інфраструктури також зазнав значних ушкоджень Макарівський Будинок культури. Для відновлення пошкодженого даху вже завезли будівельні матеріали», — повідомив Токар.

Голова Макарівської об’єднаної територіальної громади додав, що в пріоритеті залишається відновлення житлового фонду. Партію вікон вже доставили для перших п’яти житлових будинків в Ситняках.

Раніше портал Pro-KYIV.in.ua повідомляв, що на Київщині понад 5400 будівель непридатні для проживання та підлягають демонтажу, а розбір завалів в регіоні ще триває.

Нагадаємо, в Київській області відчутно відновлюється економічна діяльність. Керівник Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба заявив, що кількість нових бізнесів за останні кілька місяців на Київщині продовжує зростати. За показниками Київщина є одна з найсприятливіших регіонів в умовах війни для стартапів. Зокрема, в регіоні функціонують понад 20 тисяч об’єктів господарювання малого та середнього бізнесу.

Читайте також, що буде з заарештованим майном скандального ТРЦ Ocean Plaza

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua