Буде найкращим кандидатом у мери Києва, – Зеленський про Верещук

Зеленський підтримав кандидатуру Ірини Верещук
/ скриншот з відео

Партія «Слуга народу» провела праймеріз серед 5 кандидатів на посаду мера Києва. Зрештою за трьома критеріями з трьох перемогу здобула Ірина Верещук. Свою підтримку Верещук у майбутніх виборчих перегонах вже висловив Володимир Зеленський.

Після засідання президент, Олександр Корнієнко, Давид Арахамія та переможниця праймеріз Ірина Верещук прокоментували перебіг голосування, пише 24 канал.

Важливо Партія «Слуга народу» визначилася з кандидатом в мери Києва

Я дійсно від себе симпатизую цьому вибору, симпатизую Ірині Верещук. Вона буде найкращим, найрозумнішим, найсимпатичнішим кандидатом у мери Києва,
– зазначив Зеленський.

Після цього вислову голова партії «Слуга народу» Олександр Корнієнко застеріг президента від сексизму. Однак Зеленський віджартувався, що це не сексизм і подякував за пересторогу.

Ірина Верещук на словах президента про довіру і підтримку не змогла стримати сліз. Вона подякувала за підтримку і закликала вірити у перемогу.

Окрім того, вона вже запросила чинного мера столиці Віталія Кличка на дебати.

Голова фракції «слуг» у парламенті Давид Арахамія зазначив: був за Ірину Верещук від самого початку. Він також висловив впевненість, що саме вона зможе перемогти основного опонента «Слуг народу» – Віталія Кличка. Щоправда, у його аргументі можна відзначити ноту сексизму.

Точно знаю, що жінка-кандидат переможе відомого спортсмена. Чому? Тому що на ринг вони не вийдуть, фізична сила не може бути застосована, а інтелектуальна сила – ми набагато впевненіші в ній, ніж опонент,
– відзначив Арахамія.

Як Арахамія висловився про Верещук – дивіться відео

Як проголосували «Слуги народу»:

 • Ірина Верещук – 87 голосів;
 • Олександр Дубінський – 41 голос;
 • Микола Тищенко – 30 голосів;
 • Дмитро Гурін – 15 голосів;
 • Олександр Качура – 3 голоси.

Оцінка складалася з трьох балів:

 • Перший бал – голосувала фракція: думка щодо роботи депутата,
 • Другий бал – поточна соціологія,
 • Третій – особистий бал від президента України.

Глава держави зі свого боку відзначив, що голосування партійців і соціологія були на користь Ірини Верещук. Тож Зеленський вже нічого не вирішував, а просто підтримав рішення партії. Він з полегкістю та іронією сказав, що у цій ситуації вже нічого не вирішував.

Що відомо про Ірину Верещук

 • Нардепка колись була мером міста Рава-Руська, що на Львівщині.
 • Раніше вже заявляла, що може брати участь у виборах мера Києва.
 • Голова парламентської фракції «Слуга народу» Давид Арахамія казав, що кандидатом на пост мера Києва від «слуг» може стати жінка. Однак імені не став розголошувати.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua