Будівництво Подільського мостового переходу в Києві: у травні роботи триватимуть цілодобово

Будівництво Подільського мостового переходу, Київ, 18 квітня 2024 року. Микола Поворозник/Telegram

У травні роботи з добудови Подільського мостового переходу у Дніпровському районі Києва триватимуть цілодобово. Будівельники продовжать облаштовувати прямий проїзд з мосту в напрямку вул. Оноре де Бальзака і споруджувати тунель під залізничними коліями біля станції "Райдужний".

Про це повідомляє Департамент транспортної інфраструктури КМДА.

У відомстві пояснили, що траса Подільського мостового переходу перетинається із коліями "Укрзалізниці". Дорожники зможуть працювати на цій ділянці лише в періоди, вільні від руху потягів. Це може бути і вночі.

"Департамент транспортної інфраструктури перепрошує за тимчасові незручності та шум, який може турбувати мешканців сусідніх з будівництвом будинків під час комендантської години", — зазначили в КМДА.

Влада столиці сподівається, що з'єднання Подільського мостового переходу з вулицею Оноре де Бальзака та запуск приватного транспорту цією ділянкою дороги дозволить зменшити навантаження на Північний міст і трафік транспорту з/на Троєщину.

Що відомо про будівництво Подільсько-Воскресенського мосту в Києві

Подільський мостовий перехід – двоярусна споруда, що складається з трьох мостів та естакад, які їх з'єднують. На верхньому ярусі мають розмістити 6 смуг автомобільного руху, а на нижньому – готова естакада для метро на Троєщину з трьома станціями.

Об'єкт будуть 30 років. У 1993 році Кабмін схвалив документацію щодо будівництва Подільсько-Воскресенського мостового переходу. Запланована довжина мосту була 7,04 км. Побудувати його збиралися до 2002 року.

Підготовчі роботи почали в 1996 році. Через рік будівництво призупинили у зв’язку з браком фінансування. У 2011 році вдалося здати в експлуатацію першу чергу моста, а також відкрити рух по Гаванському мосту і естакаду на вулиці Набережно-Хрещатицька.

У 2016 році КМДА перезатвердила проєкт будівництва.

У січні 2019 року київський міський голова Віталій Кличко заявив, що за умов належного фінансування потрібно приблизно 1,5-2 роки, щоб запустити автосполучення через Подільсько-Воскресенський міст.

У жовтні 2022 року Київрада виділила на добудову Подільсько-Воскресенського мосту додаткові 183 мільйони гривень з місцевого бюджету.

У жовтні 2023 року компанія, яка виконує будівельні роботи, прогнозувала завершення першої черги будівництва Подільсько-Воскресенського мостового переходу на початку листопада того ж року.

Торік частково відкрили Подільсько-Воскресенський мостовий перехід. Він доступний для руху спецтранспорту, автомобілів екстрених служб та автобусного маршруту №111 за напрямком ст.м. "Площа Українських героїв" — ст.м. "Лівобережна".

У квітні на об'єкті почали встановлювати конструкції тунелів між станціями "Затока Десенка" та "Райдужна" на території Русанівських садів.

Топ дня

На Київщині судитимуть командира розвідроти РФ за знущання з жителя Бучі 7 травня, 16:22

Поминальні дні у Києві заплановані з 12 по 15 травня. Жителів закликають дотримуватися заходів безпеки 7 травня, 15:41

Демонтаж храму-МАФу УПЦ біля Десятинної церкви в Києві перенесли 7 травня, 15:15

Три історичні будівлі у Києві внесуть до Державного реєстру нерухомих пам’яток 7 травня, 14:19

У Києві через негоду приспустили прапор України 7 травня, 12:08

Вибір редакції

У Києво-Печерській Лаврі оцифрували Церкву Спаса на Берестові з давньоруськими фресками

Акцент на лікуванні контузій і психотравм: київський реабілітаційний центр «Лісова поляна» співпрацюватиме з МОЗ

«Зберегти й розвиватися в умовах війни»: у Києві відзначають розвиток культурної сфери

У Києві хочуть знести садибу Зеленських

У Києві з приходом тепла активізувалися кліщі: як вберегти домашніх тварин від укусів — поради ветеринарів

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua