«Була полігоном»: пропагандист Сладков розповів про «народження «ДНР»

За його словами, людей з нічних клубів вивозили на лінію фронту.

«Воєнкор» розповів про терор РФ / Скріншот

Російський пропагандист Олександр Сладков розповів, як Росія використовувала окуповані території України в якості полігону, щоб втілювати в життя «все те, про що думаємо, а зробити не можемо».

«У «Донецькій Народній Республіці», особливо на зорі її народження, там же застосовували все те, про що ми говоримо, але не можемо втілити в життя. Ну, рутина, законність, консервативність наша, нерішучість. Припустимо, комендантська година: якщо ти попадався, та хоч ти Папа Римський, все одно підеш на підвал. Був жорсткий порядок, зараз, звичайно, там вже послаблення… У нас, на жаль, потрібно дотримати інструкцію, директиву, указ», — заявив він.

Сладков розповів, що «ополченців виховували», відправляючи їх у підвал. «Не дай Бог хтось п’яним попадався — на підвал. А туди приходили представники з різних загонів і вибирали собі «роботів» — алкаша або хлопця, який випив, забирали десь мити, щось чистити», — сказав окупант.

Відео дня

Крім того, загарбники проводили рейди в нічних клубах. «Приходили, забирали і відвозили на лінію фронту. І ось ці гламурні хлопчики, ці дівчатка в коротких спідничках на шпильках, їх вивантажували на лінії фронту, і вони пішки йшли назад в Донецьк самі», — сказав Сладков, назвавши це «виховним процесом».

«Залетчиків» на фронті, за його словами, відправляли рити окопи на передовій. «Так що «ДНР» була свого часу таким полігоном нормативним і практичним, для того, щоб прикидати в життя все те, про що ми думаємо, а зробити не можемо», — додав пропагандист.

Що відомо про Сладкова

Російський репортер, пропагандист і спеціальний кореспондент програми «Известия» ВГТРК є старшим лейтенантом запасу.

Він внесений в базу Миротворець за пропаганду російського нацизму і фашизму, підтримку війни і співучасть у злочинах.

Сладков закликав Росію випустити по Україні «десятки важких ракет», щоб преварити Хрещатик «в дим і попіл». 

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua