Були вимкнення поза графіком. Гендиректор YASNO про ситуацію з електрикою у Києві

Фото ілюстративне: УНІАН

Через зниження температури і зростання споживання електроенергії у Києві зросла кількість аварій на мережах. У понеділок, 9 січня, у деяких районах застосовувались аварійні вимкнення поза графіком.

Про це повідомив гендиректор компанії YASNO Сергій Коваленко.

"Маємо розуміти, що ні генерація, ні мережі нині не в тому стані, щоб працювати без обмежень. І от зараз саме той час, коли у нас на країну є суттєвий дефіцит генерації. Кожна область отримує значні обмеження, економлять всі. І на ці вихідні багато де графіки були більш жорсткими", – зазначив він.

Коваленко пояснив, що на свята в Києві не було відключень, тому що було тепліше і не працювала промисловість.

"Була відключена низка виробничих потужностей в цілому по країні, більше електроенергії пішло на населення. Зараз ми маємо тримати баланс між населенням та бізнесом, так як без роботи останнього зупиниться економіка", – розповів гендиректор компанії YASNO.

Він додав, що ремонт енергосистеми триває, і закликав громадян заощаджувати електроенергію.

Що відомо про ситуацію з електроенергією у Києві

У Києві на ранок 9 січня діють стабілізаційні графіки відключень електроенергії, повідомили у ДТЕК.

5 січня гендиректор компанії YASNO Сергій Коваленко повідомив, що кияни зменшили споживання електроенергії щонайменше на третину. Це вдалося завдяки відключенням світла та економному використанню приладів містянами.

З 14:00 3 січня Київ повернувся до стабілізаційних графіків відключення електроенергії. За словами гендиректора YASNO Сергія Коваленка, якщо не буде нових атак Росії на критичну інфраструктуру, екстрених вимкнень не планується.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua