Бульвар Міхновського в Києві залило окропом, все оповите парою (фото, відео)

Через прорив труби з гарячою водою важлива магістраль столиці перетворилася на вулицю з Сайлент Хілл.

На Дружби Народів прорвало трубу з окропом / фото УНІАН

Бульвар Міхновського (колишній Дружби народів) в Києві в результаті прориву труби затопило гарячою водою. Вражаючими кадрами очевидці діляться в соцмережах.

Як видно з опублікованих фотографій і відео, окріп тече просто по проїжджій частині і збирається в локальні гарячі озера. Бульвар і прилеглі провулки заволокло парою, що створило в окремих місцях навколонульову видимість.

В КМДА повідомляють, що трубу прорвало біля будинку 24/2. Зараз витік вдалося локалізувати, комунальники вже почали підготовку до ремонтних робіт. Завершити їх планують протягом доби.

Відео дняПрорвало трубу

«Пошкоджений трубопровід діаметром 700 мм був введений в експлуатацію в 1961 році», – підкреслили в КМДА.

Через аварію утворилася велика автомобільна пробка. Поліція рекомендує об’їжджати місце прориву через вулицю Товарну і за можливості враховувати дану проблему при плануванні свого маршруту.

© t.me/kyivpatrol

© t.me/kyivpatrol

© фото УНІАН

© фото УНІАН

© фото УНІАН

© фото УНІАН

© фото УНІАН

Комунальні аварії в Києві

Аварії на міських водопровідних мережах – звичне явище для Києва. Рік тому в Києві утворився справжній гарячий гейзер, коли в районі Кільцевої дороги та проспекту Глушкова лопнула труба з гарячою водою.

А зовсім недавно частина споживачів столиці залишилася без світла. Але причиною був не ворожий обстріл, а сама банальна погода.

До слова, комунальні біди трапляються і в інших містах. Днями в Краматорську прорвало дамбу одного з водосховищ, в результаті чого було затоплено не менше 260 будинків.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua