Частина російської еліти пішла на контакт: в ГУР розкрили деталі

Найвпливовіші росіяни усе більше розуміють, що час готуватися до зміни режиму в РФ.

Російські еліти стали більш зговірливими / фото REUTERS

Частина російської «еліти» готова йти на контакт, бо розуміє неминучість поразки у війні та зміни влади у Росії. Про це у коментарі LIGA.net розповів представник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Юсов.

За його словам, зараз російські еліти ведуть гостру боротьбу між собою, конкуруючи за владні ресурси.

«Ключовим мотивом у багатьох цих процесах є пошук свого місця та певних гарантій безпеки в майбутньому після Путіна. Багато представників військово-політичного керівництва сьогоднішньої путінської Росії справді розуміють, що вона приречена», – зазначив Юсов.

Відео дняЧитайте також:

З’явилися нові деталі про ув’язнення Суровікіна

У Сургуті з’явилося звернення до Путіна після обвалу рубля (відео)

З подачі Кремля в РФ переписали шкільний підручник з історії

Представник розвідки підкреслив, що Україна має використати цю ситуацію для того, аби захистити власні інтереси.

«Частина цієї так званої «еліти» готова йти на контакт і іноді навіть вболіває за те, щоб ті чи інші групи усередині Кремля несли більше втрат та поразок», – заявив Юсов, зазначивши, що мова йде саме про меркантильні мотиви російських «елітаріїв», а не про про ідеологічне пробудження.

В ГУР відзначили, що Кремль вкладає значні ресурси в спроби дестабілізувати Україну. 

«Але це – двосторонній процес. Ми теж працюємо. І ми розуміємо, що демократичні держави є більш стійкими, ніж будь-яка імперія. Тим більше – така відстала і загниваюча, як Росія», – сказав Юсов.

Ситуація в Росії – останні новини

Російський комбат Юрій Томов, який нещодавно потрапив в український полон, розповів про ситуацію в російській армії. За його словами, бойові втрати його підрозділу складають близько 30%, підготовкою російських військових ніхто не займається, а самі солдати перебувають у пригніченому стані та відмовляються виконувати бойові завдання.

Що стосується внутрішньополітичної ситуації в Росії, то російські еліти досі осмислюють причини та наслідки так званого «заколоту Пригожина». Як пише CNN, бунт Пригожина повністю підірвав вертикаль влади Путіна, оскільки під час бунту президент РФ в телезверненні заявив, що на тих, хто став на «шлях зради», чекає покарання, проте з ватажком «Вагнера» цього не сталося.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua