Ченці Києво-Печерської Лаври збираються покинути монастир

Ченці Києво-Печерської Лаври збираються залишити монастир.

Ченці Києво-Печерської Лаври збираються залишити монастир. Фото: kplavra.kiev.ua

Духовний собор Києво-Печерської Лаври вирішив, що всі ченці можуть вільно покинути монастир. Намісник оголосив, що насильно нікого не утримуватимуть. З території Лаври вивозять майно та закриваються освітні заклади.

У церковному паблику Raskolam.net з’явилася свіжа інформація щодо ситуації з виїздом ченців Києво-Печерської Лаври з монастиря.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Згідно з інформацією з паблика, всім ченцям оголосили, що вони можуть вільно покинути територію монастиря, ніхто їх утримувати не буде. Митрополит Павло має переїхати до лаврського скиту, частина братії переїде в інші обителі або розселиться по квартирах.

При цьому є інформація, що частина ченців не хочуть їхати з Лаври. Саме вони можуть стати частиною нового лаврського монастиря під егідою ПЦУ. Митрополія, синодальні відділи та інші церковні організації виїжджають із території Лаври. Частина з них продовжуватиме роботу віддалено, інші ж переїдуть різними парафіями в Києві.

Київська Духовна Академія та Семінарія, що розміщувалися в Лаврі, йдуть у «безстрокову відпустку». Приватне майно вже вивозиться з Лаври.

Нагадаємо, договір безоплатного користування УПЦ Києво-Печерської Лаври розривається з 29 березня 2023 року. Це стосується всіх приміщень, що орендуються УПЦ у Лаврі.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua