Через ремонт вул. Митрополита Липківського змінить рух тролейбус № 3

Тролейбус (ілюстративне). Фото: Київська міська рада

У Києві у п'ятницю, 25 серпня, тролейбус № 3 курсуватиме за зміненим маршрутом. Причина — дорожні роботи на вул. Митрополита Василя Липківського.

Про це попереджає "Київпастранс" у Telegram.

Зокрема, рух тролейбусів № 3 організують за схемою:

від Залізничного масиву до вул. Солом'янської за власним маршрутом, далі просп. Повітрофлотський — вул. Івана Огієнка —вул. Георгія Кірпи — вул. Січеславська — вул. Митрополита Василя Липківського — вул. Гетьмана Павла Скоропадського, далі за власним маршрутом.

Для зручності пасажирів тролейбус курсуватиме під № 3-А.

Що відомо про ремонт доріг у Києві і зміни в русі громадського транспорту

У столиці триває капітальний ремонт проспекту Володимира Івасюка. У цьому зв'язку з 11 серпня і орієнтовно до 10 вересня змінюються маршрути тролейбусів №№ 24, 36.

У столиці на проспекті Воскресенському, на частині вулиці Ентузіастів, на вулиці Щербаківського обмежать рух транспорту до 30 вересня.

Із 13 червня розпочалася реконструкція Дегтярівського шляхопроводу. Орієнтовно роботи триватимуть до 30 листопада. Від початку червня там закрили рух трамвайних маршрутів № 14 і № 15. Замість них курсують автобуси.

У тунелі на Севастопольській площі з 27 липня до 27 серпня частково обмежать рух транспорту – дорожники ремонтуватимуть асфальтове покриття.

На вул. Кирилівській у Києві дорожники почали ремонт трамвайних колій. Через це обмежено рух трамваїв №№ 11, 12, 16, 19, які курсують на ділянці від вул. Щекавицької до Подільського депо.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua