Чи можливе скорочення комендантської години в Києві: відповідь КМВА

Михайло Шаманов зазначив, що ситуація в столиці України зараз спокійна.

Жителям розповіли, що буде з комендантською годиною восени / фото ua.depositphotos.com

Спікер Київської міської військової адміністрації Михайло Шаманов пояснив, чи варто очікувати жителям і гостям столиці України збільшення комендантської години восени. Він зазначив, що прогнози робити ще рано.

«Прогнози річ невдячна. Все залежить від оперативно-тактичної ситуації. Загалом від ситуації з повітряними атаки та від ситуації на фронті», — зазначив чиновник в ефірі телемарафону.

При цьому він вказав, що в Києві ситуація стабільна. 

Відео дня

«Скорочено комендантську годину, що дало можливість бізнесу працювати на годину довше», — підсумував Шаманов.

Крім того, він повідомив, що в результаті падіння уламків російської ракети під час нічної атаки в Оболонському районі була пошкоджена локальна лінія електромережі та дорожнє покриття.

Комендантська година в Києві — що відомо

Через повномасштабне вторгнення Росії 24 лютого 2022 року в Україні запровадили комендантську годину. 26 березня 2023 року в Києві на годину скоротили комендантську годину. Тепер він починається з 00:00, а не з 23:00, як раніше. Закінчується комендантська година в Києві о 05:00. 

Крім того, в інших регіонах також скорочували комендантську годину. Його тривалість може відрізнятися в різних містах.

Під час комендантської години забороняється перебувати на вулиці і в інших громадських місцях, а також переміщатися на транспорті або пішки. У разі повітряної тривоги українці під час комендантської години можуть дійти до ближнього притулку.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua