Чи правда, що на Борщагівці почали масово роздавати повістки

Чи правда, що на Борщагівці у Києві почали масово роздавати повістки.

Чи правда, що на Борщагівці у Києві почали масово роздавати повістки. Фото: 24tv.ua

Мешканці Києва помітили на вулицях у людних місцях нібито військових комісарів із стосами паперів. Це наштовхнуло людей на думку, що городянам почали активніше вручати повістки, проте ситуація трохи інакша.

Повідомлення про те, що у Святошинському районі Києва помітили військкомів із паперами, на яких були написані чоловічі імена та адреси, спочатку з’явилися у соцмережах. В одному з постів йшлося про те, що сьогодні вранці, 28 вересня, на бульварі Кольцова навіть нібито роздавали повістки. Ще їх бачили на вулиці Булгакова, повідомляє «ТСН».

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Поширена інформація виявилася неточною. З’ясувалося, що на вулицях бачили представників територіального центру комплектації, які ходили вони до певних городян – до тих, хто отримав повістку, проте так і не з’явився до ТЦК.

У поліції підтвердили, що цей захід справді проводили, але без залучення правоохоронців. За їхньою інформацією, представники ТЦК повідомляли людей про дотримання законодавства про мобілізаційні правила.

У центрах комплектації підтвердили, що на Борщагівці могли побачити їхніх співробітників, але вони виконували звичайну роботу та відвідували місце проживання або місце роботи тих, хто ухиляється після отримання повістки. Про масове вручення повісток перехожим у місті не йдеться.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua