Чи вимикатимуть світло у Києві на Різдво: у YASNO відповіли

Фото ілюстративне. Джерело: Суспільне Харків

Найімовірніше, на вихідних електроенергію у Києві таки вимикатимуть за графіками через мінусову температуру. Про це повідомив гендиректор компанії YASNO Сергій Коваленко.

Зазвичай на вихідні є можливість подавати більше електроенергії для споживання, але похолодання вносить свої корективи.

Коваленко зазначив, що кожні -5 градусів на вулиці приблизно +250 МВт до споживання. Тому на вихідних, найбільш імовірно, відключення будуть чітко за графіком, хоча раніше субота-неділя могли проходити без відключень або з мінімальними.

"Пам'ятайте, що через морози можуть ставатися і локальні аварії. Тому будьте уважними. Обережно використовуйте електроприлади і не вмикайте в розетку все одразу", – нагадав він.

Що відомо про ситуацію з електроенергією у Києві та області

У Києві та області на ранок 6 січня застосовуються стабілізаційні графіки відключень електроенергії. При цьому для мешканців Київщини з 3 січня діє оновлений графік вимкнень, який враховує ситуацію в енергосистемі після масованих обстрілів з боку РФ, повідомили у компанії ДТЕК.

5 січня гендиректор компанії YASNO Сергій Коваленко повідомив, що кияни зменшили споживання електроенергії щонайменше на третину. Це вдалося завдяки відключенням світла та економному використанню приладів містянами.

З 14:00 3 січня Київ повернувся до стабілізаційних графіків відключення електроенергії. За словами гендиректора YASNO Сергія Коваленка, якщо не буде нових атак Росії на критичну інфраструктуру, екстрених вимкнень не планується.

На Київщині також з 3 січня запровадили нові графіки стабілізаційних відключень електроенергії. Складаються вони з трьох категорій.

Вдень 29 грудня у Києві 40% жителів були без електроенергії після масованої атаки РФ. Увечері гендиректор енергокомпанії Yasno Сергій Коваленко зробив оптимістичний прогноз про те, що Київ може невдовзі повернутися до "дообстрільного" рівня електропостачання.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua