Чоловік жорстоко помстився сусідці, яка заважала йому спати: що він зробив

Користувачі соцмереж бурхливо підтримали його ідею.

Чоловік розкрив зраду сусідки / колаж УНІАН, фото ua.depositphotos.com

Один чоловік неймовірно розлютився через сусідку, яка заважала йому спати і вирішив жорстоко помститися. Жінка займалась гучним сексом у «дивні» години ночі, оскільки її партнер був одруженим чоловіком і мав до ранку повернутися додому.

«Тож я почну з того, що розумію, що те, що я зробив, було не зовсім «правильним», але я ні про що не шкодую. Моя сусідка з верхнього поверху має роман із одруженим чоловіком уже близько чотирьох місяців. Мені було б байдуже, але оскільки це роман, він приходить у дивну годину ночі, і вони займаються сексом дуже голосно (я чую багато), і це будить мене і заважає мені спати. Як я знаю, що це роман? Він ніколи не ночував, і в його машині є дитячі автокрісла», — розповів він на Reddit.

Спочатку чоловік намагався поговорити з нею, як зі звичайною людиною, однак жінку не хвилювало, що вона комусь заважає.

Відео дня

«Тож я вирішив дізнатися більше про цього таємничого чоловіка. Я подивився номерний знак, знайшов адресу, пошукав адресу та знайшов ім’я. Взяв ім’я, трохи постежив у соціальних мережах і знайшов профілі чоловіка та його дружини. Я створив одноразовий обліковий запис і написав дружині повідомлення про роман. Я не бачив його вже кілька тижнів, і я дуже спокійно сплю», — похвалився він успіхом.

У коментарях користувачі підтримали дії чоловіка, що він правильно вчинив також і стосовно дружини зрадника. Один з коментаторів зазначив, що чоловік зробив цій жінці послугу.

«Зрадники заслуговують менше, ніж нічого. Ти вчинив правильно», — написав інший.

Інші цікаві історії на Reddit

Нещодавно УНІАН повідомляв, про чоловіка, який дізнався, що у нього є сестра, а його мати жахливо вчинила.

Також розповідоли про чоловіка, який випадково почув розмову дружини з сестрою і зрозумів, що любов зла.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua