«Чоловік на 6 мільйонів»: топ-спеціалістку «Роснафти» розвели у шлюбній агенції

Два роки жінка носили аферистам гроші, а ті влаштовували їй побачення з «Тіндера».

В РФ жінку розвели на величезну суму у шлюбній агенції / SHOT

Топ-спеціаліста «Роснафти» розвели на 6 мільйонів рублів під час пошуку «чоловіка мрії».

Як повідомляє «База», головна спеціалістка російської компанії Валентина Лиманська хотіла познайомитися з чоловіком через шлюбну агенцію, але втратила 6 мільйонів рублів. Їй влаштували лише сім побачень за два роки із звичайними користувачами «Тіндера».

За даними каналу, ще кілька років тому жінка познайомилася у «Тіндері», але у розпал спілкування чоловік раптово заявив, що надалі говоритиме лише через свого агента. Валентина погодилася, і невдовзі з нею справді зв’язався посередник — він запросив жінку до офісу шлюбного агентства «Разом і назавжди». Там особистий менеджер переконав Валентину, що обраний чоловік із «Тіндера» якось не дуже і їй варто підшукати когось цікавіше.

Відео дня

Для цього жінка заплатила 500 тисяч рублів і отримала доступ до «бази знайомств». Їй також пояснили, що «Тіндер» не допоможе, оскільки у їхній шлюбній агенції вибір кращий. За два роки з жінки виманили 5,9 мільйона рублів. Заради цього їй довелося навіть продати машину і влізти в кредити — ось тільки сходила вона лише на сім побачень.

Чоловіка мрії знайти Валентині так і не вдалося. Ба більше, на побаченнях претенденти говорили, що їх так само заманили в агентство з «Тіндера». І лише недавно жінка, втомившись від вічних обіцянок менеджерів влаштувати її особисте життя, вирішила, що її просто вміло водять за носа і витягують гроші.

У Примор’ї вертоліт впав на станцію перекачування нафти, пілот втік (фото)

В Москві горів завод, де виготовляють двигуни для російських МіГ

Істерія набирає обертів: росіянка підняла шум, переплутавши птаха з дроном

У Росії прирівняли до шахрайства зміну статі з метою ухилення від армії

Назад в СРСР: у Росії захотіли прибрати з Конституції заборону на ідеологію

Новини русского мира

У Росії або відбуваються дуже дикі події, або відзначаються шахраї. Нещодавно шахраї збирали донати «для армії РФ» від імені пропагандистки Маргарити Симоньян.

Збирають російські волонтери не тільки гроші. Так, восени в російському Курську оголосили збір собачої шерсті, з якої збиралися зробити шкарпетки і пояси для військових.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua