Чоловік відмовився гладити собаку в літаку, і весь салон виступив проти нього

Собаку залишили без нагляду.

Чоловік відмовився гладити собаку в літаку, і весь салон виступив проти нього / фото ua.depositphotos.com

Чоловік висловив своє обурення після того, як «службовому собаці» дозволили вільно бродити завантаженим літаком. Через це він налаштував проти себе решту в салоні. Про неприємний досвід 35-річний пасажир розповів на Reddit, зізнавшись, що не любить собак.

«Ми злітаємо, і як тільки ми набираємо висоту, собака сам йде проходом. Він просто ходить сам по собі, і люди його гладять… Я встаю, знаходжу стюардесу і питаю про собаку. Мені сказали, що це службовий собака, і що вони нічого не можуть зробити… Він гуляв досить довго, і я поняття не мав, чия це собака… Він підійшов до мене, поклав на мене лапи і дивився так, ніби чекав, щоб я його погладив. Але я підняв ноги на сидіння», — розповів чоловік.

Він засумнівався, що це «справжній службовий собака».

Відео дня

«Я закричав: будь ласка, хтось може прийти і забрати собаку? Підійшла жінка, щоб забрати його. Я попросив, щоб вона контролювала свого собаку, тримала свого улюбленця у переносці», — додав пасажир.

Однак жінка не поставилася до цього прохання серйозно, заявивши, що тільки у нього виникли проблеми, і її підтримали інші пасажири.

Читайте також:

Чоловікові аплодували в літаку, коли через його скаргу висадили пасажира: що сталося

Ніколи не знімайте взуття в літаку: бортпровідник пояснив, чому

Пасажири зайнялися сексом в туалеті літака та публічно зганьбилися (відео)

У коментарях до запису деякі користувачі підтримали чоловіка: «Я люблю собак, але дозволяти їм вільно бродити під час польоту здається безвідповідальним», «Тварини-поводирі повинні постійно перебувати під контролем провідника», «Службові собаки повинні перебувати поруч з власником, якщо вони дійсно службові».

Раніше УНІАН зібрав кращі лайфхаки від мандрівників, які допоможуть зробити так, щоб нічого не зіпсувало поїздку.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua