Чому не варто відкладати лікування зубів

Про сяючу білозубу посмішку, яка є візитівкою голлівудських акторів, мріє кожен житель країни, адже вона на тільки є ознакою відмінного здоров’я людини, але одночасно підтверджує її статус та життєву успішність. На жаль, природа позбавила людину можливості мати відмінні зуби впродовж цілого життя, з часом навіть найздоровіші зуби втрачають свій блискучий вигляд, особливо швидко цей процес відбувається при відсутності постійного догляду за ротовою порожниною. Саме тому для забезпечення належного здоров’я зубів за ними потрібно ретельно доглядати і не рідше двох разів на рік – проходити спеціалізоване обстеження стану зубів в стоматологічній клініці.

 

Необхідність проведення профілактичного огляду зубів 

Навіть за умови щоденного ретельного догляду за зубами та ротовою порожниною відвідування стоматолога щонайменше двічі на рік є обов’язковою процедурою, оскільки саме кваліфікований стоматолог зможе помітити навіть незначні пошкодження зубної емалі, які неможливо побачити без спеціалізованого обладнання. Саме такі пошкодження чи сколи в подальшому можуть стати причиною більшого пошкодження зуба, для усунення якої буде потрібне більш тривале та дороговартісне лікування.

Сучасні методики лікування захворювань зубів, що використовуються в клініці QRD Dental, дозволяють пацієнтам максимально уникати неприємних моментів від перебування в стоматологічному кріслі. Науковці впродовж тисячоліть працюють над засобами анестезії, що знімають больові відчуття при гострому зубному болі. Сьогодні достатньо невеличкого, майже невідчутного уколу, щоб обезболити зубний нерв та позбавити пацієнта нестерпних мук, які виникають під час гострого запального процесу чи за необхідності тривалого лікування зуба.

Місцева анестезія застосовується тільки під час окремих видів лікування зубів, стоматологічні операції, що виконуються в процесі професійної чистки зубів, їх пломбуванні чи протезуванні найчастіше виконуються без застосування анестезії. Це відбувається завдяки використанню в клініці найсучасніших видів стоматологічного обладнання, яке в руках кваліфікованих лікарів-стоматологів, лікарів-гнатологів, ортопедів та хірургів створює дійсні дива, даруючи пацієнтам білозубу посмішку.

Здоровя зубів – краще профілактика ніж довготривале лікування

Навіть завдяки ретельній профілактиці та хорошій гігієні, дворазовому чищенню на протязі дня та застосуванню зубної нитки неможливо вберегтися від уникнення захворювань зубної порожнини та зубів зокрема. Тільки регулярні, не рідше двох разів на рік, відвідування стоматологічної поліклініки, проведення професійної чистки зубів здане зберегти їх первозданний вигляд та неперевершену красу.

Завдяки професійному огляду зубів лікар стоматолог може виявити захворювання зубів на їх початковій чи ранній стадії і внаслідок оперативного втручання убезпечити пацієнта від більш серйозних проблем. Не варто за жодних обставин нехтувати регулярними візитами до стоматологічної клініки, тим більше що попередній запис на відвідування можна зробити на сайті https://qrd.kyiv.ua/dental-treatment/. Карієс «працює» майже непомітно, і якщо на ранній стадії його лікування швидке і безболісне, то лікування пульпіту з вираженим запаленням зубного нерву вимагає більше часу і може супроводжуватися мало приємними відчуттями.

В жодному разі не варто терпляче переносити зубний біль, за його перших проявів – мерщій до стоматолога, клініка QRD Dental завжди до Ваших послуг. Будьте завжди здорові і усміхнені.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua